Giriş Yap

Caner Yaman

Yazar
Editör
6.9
1.029 Kişi
Unvan
Yazar, İngiliz Dili ve Edebiyatı’nda Araştırma Görevlisi
Doğum
Zonguldak, Türkiye, 1980
Yaşamı
Caner Yaman Zonguldak’ta doğdu. Lisans ve Yüksek Lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü’nde tamamladı. İrlanda ve İngiliz edebiyatından çevirileri bulunmaktadır. 2012 yılında Uluslararası Fotoğraf Federasyonu (FIAP) tarafından kendisine Uluslararası Fotoğraf Sanatçısı (AFIAP) unvanı verilmiştir. Deneme ve hikayelerden oluşan ilk kitabı SONRASI YOK, Ekim 2014′te yayınlanmıştır. Halen Bülent Ecevit Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı’nda Araştırma Görevlisi olarak görev yapmakta ve Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nde İngiliz Edebiyatı Doktora programında eğitimini sürdürmektedir.
Güzel Kaybettik
Pandalar Uçabilir
Unutamadım
Sonrası Yok

İncelemeler

Tümünü Gör
144 syf.
·
40 günde
·
Beğendi
·
10/10 puan
Öncelikle çok güzel bir kitap birçoğunuzun başucu kitabı olabilir kendini yalnız hissedenler ve sığınacak bir liman arayanlar için çok uygun bir kitap bir yandan hüzün verirken bir yandan da sizin nasıl toparlanacağınızı ve nasıl dimdik duracağız hakkında yazmıştır bence kitabın adından da anladığımız üzere pandalar uçabilir yani "Umut edersen her şey olabilir" diyor gerçekten böyle karşında bir insan varmış gibi dertleşiyor musun gibi sana tavsiye veriyor. kitabın içinde yaşıyormuş gibi hissettim ve eminim ki siz okursanız siz de öyle hissedeceksiniz ben bu kitapta kendimi buldum çok samimi cümleler sıcak konuşmalar var hayatın her yönünü vurgulamış her detayını tek tek yazmıştır gerçekten yolun bittiği yerde bu kitap o yolu tekrardan devam ettirebilir. Umudunuz daim olsun dimdik durun ve bu güzel kitabı kendinize dost edinin iyi okumalar...
deryayts
Pandalar Uçabilir
7.6/10 · 505 okunma
·
1 yorumun tümünü gör
Reklam
168 syf.
Kitabı yeni bitirdim sıcağı sıcağına yazmak isterim. Yazarın okuduğum ilk kitabı.
Emrah Serbes
ve
Tarık Tufan
tarzına yakın ve severleri okuyabilir. Bohem, karanlık, dip, aşk, boşvermişlik, mücadele vb bir çok konu var içinde hikayenin. Bilinen ve yaşanan bir hikayenin (spoiler vermemek adına) inanılmaz şekilde okuru ters köşeye yatırması. Tavsiye ederim.
Güzel Kaybettik
6.6/10 · 2.384 okunma
·
Reklam
2
4
50 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
©2022 · 1000Kitap Web Uygulaması · 2.26.42