Faruk Çil

Faruk Çil

YazarÇevirmen
7.8/10
6 Kişi
·
12
Okunma
·
0
Beğeni
·
36
Gösterim
Gerçek insan için hayat savaştır.Ölenlerin ve büyük mücadelelerin yıprattığı Türkçülerin boşluğunu iki ve üçüncü saftaki Türkçüler doldurmalıdır.
Türkçülük Türk Milliyetçiliğinin adıdır.Türkçülük Türk Milletinin diğer milletlerden ileri ve üstün olma ülküsüdür.
TÜRKÇÜLÜK, marksist-leninist anlamda halkçılığı reddettiği gibi Türk milletinin geçmişini inkar eden Anadoluculuk ve Siyasi ümmetçilik gibi gayri ilmi Yeşil Komünizmi de reddeder.
160 syf.
·4 günde·4/10
ÖNCELİKLE ŞUNU SÖYLEMEK İSTERİM Kİ BEN KİTABI DENİZKIZI YAYINLARI'NDAN OKUDUM AMA SİTEDE BU YAYİNEVİ YOKTU SADECE SAYFA SAYISINDAN DOLAYI BU YAYİNEVİNİ SEÇTİM.
Kitaba 4 puan vermemiz tüm sebebi yayınevi. Kitap özet şeklindeydi fakat yapılan özette karakterler birden ortaya çıkıyor, David Copperfield'in o karakterlerle ne gibi bir geçmişi olduğunu anlayamıyorduk. Tabi bu dediğim tüm karakterler için geçerli değil fakat karakterlerin çoğu bu şekildeydi. Ayrıca kitapta birçok yazım hatası da bulunuyordu. Karakterleri anlayamadığımdan bazı olayları da anlamadım. Fakat bunlar dışında her ne kadar kitabın bazı yerlerini anlayamasak da kitabın işleyişini ve olay örgüsü çok beğendim. Kitabı başka bir yayınevinden tekrar okumayı düşünüyorum.

Yazarın biyografisi

Yazar istatistikleri

  • 12 okur okudu.
  • 7 okur okuyacak.