Penelope Ward

Penelope WardNarsist yazarı
Yazar
7.8/10
757 Kişi
2.288
Okunma
42
Beğeni
4.758
Gösterim

Penelope Ward Kimdir?

Yirmisi New York Times çok satanlar listesine girmiş yirmiden fazla romanın yazarı olan Penelope Ward, beş abisi ile birlikte Boston'da büyümüştür. Hayatının ışıkları, 13 yaşındaki otizmli kızı, 11 yaşındaki oğlu ve kocasıyla birlikte Rhode Island'da yaşamaktadır.
Unvan:
Yazar
Doğum:
Boston, Amerika Birleşik Devletleri, 10 Temmuz 1975

Okurlar

42 okur beğendi.
2.288 okur okudu.
28 okur okuyor.
639 okur okuyacak.
18 okur yarım bıraktı.

Penelope Ward Sözleri ve Alıntıları

Tümünü gör
"Hepimizin içinde aydınlık ve karanlık var. Karanlığı başkalarından saklamaya çalışırız çünkü onları korkutup kaçırmasından korkarız."
"Kolay gelen uzun sürmez ve uzun süren kolay olmaz."
"Ruh halim o kadar kötüydü ki bir süre bana mutluluk getiren hiçbir şeyden zevk almama izin vermedim."
"Bazen hayallerinin peşinden gittiğinde, onların bedava olmadığını ve bedelinin tahmin ettiğinden çok daha fazla olduğunu fark edersin."

Penelope Ward İletileri

Tümünü gör
"Our hearts are made up of all different broken pieces that belong to others ,and when we find the right one, they show us how they can fit together again. " 📚 // Happily Letter After
Vi Keeland
Vi Keeland
Penelope Ward
Penelope Ward

Penelope Ward Yorum ve İncelemeleri

Tümünü gör
329 syf.
·
Puan vermedi
Carys bekar bir annedir, bir apartmanda kızıyla birlikte yaşıyordur. Yan komşusu Deacon çoğu gece kadın arkadaşlarını getiriyordur ve onlar geldiğinde aşırı gürültülü olmaya başlıyordur. Duvarlarda ince olduğu için Carys uykusuz kalıyordur. Koridorda karşılaştıklarında Deacon'u bu konuda uyarır ve bunu arkadaşca hallederler. Taa kii şikayet sırası Deacon'a gelene kadar, Carys'in kızı durmaksızın ağlıyordur Deacon kapısına gelir ve konuşmaya başlar başlamaz kızı Sunny anında susar bir de kollarına aldığı anda uykuya dalar. O geceden sonra arkadaş olurlar, birlikte kahve içmeye ve sohbet ederler ama zamanla daha da duygular derinleşmeye başlar. Bakalım neler olacak.
The Anti-Boyfriend
The Anti-BoyfriendPenelope Ward · Penelope Ward · 202011 okunma
159 syf.
·
Puan vermedi
·
2 saatte okudu
Riley Kennedy, meslektaşı Kennedy Riley mail atar ve sonrasında Kennedy, Riley'i çileden çıkarır ve sinir bozucu yorumu ve istenmeyen tavsiyesiyle birlikte onları iletir. En azından, ofis tatil partisinde yüz yüze gelene kadar farklı yerlerde çalıştıkları için onu asla şahsen görmek zorunda kalmıyor. Şans eseri, Kennedy aşırı derecede yakışıklı çıktı… yine de bir pislik. Bir Noel partisi için eve Riley ile gidecek ve onun erkek arkadaşı gibi davranacak, eğer Riley onun sevgilisi olmayı kabul ederse. Ancak yavaş yavaş, oynadıkları rol bir Noel anlaşmasından çok daha fazlası gibi gelmeye başlar ve Riley, Kennedy'de hayal ettiğinden daha fazlası olduğunu öğrenmek üzeredir.
The Christmas Pact 
The Christmas Pact Vi Keeland · C. Scott Publishing Corp · 20202 okunma
300 syf.
·
Puan vermedi
·
25 saatte okudu
Kendall havaalanı barında otururken nereye gideceğini sesli bir şekilde düşünür. Arkadan biride sohbetine dahil olur ve gideceği yerlerin nasıl bir yer olduğunu söyler en sonunda da Rio'ya gitmesini, oranın ne kadar güzel olduğunu söyler. Adamın adını sorar adı da Carter'dir. Sohbetleri bittikten sonra Kendall gideceği yere karar vermiştir uçağa binip koltuğuna oturduğu zaman kaptan pilotun sesini duyar ilk başta yok değildir desede hostes'lerden birine sorar veee konuştuğu kişinin aslında pilot olduğunu öğrenir. Iki gün boyunca Rio'da aynı yerde kalacaklardır ve aralarında bariz bir şekilde çekim vardır. Bakalım neler olacak.
Playboy Pilot
Playboy PilotPenelope Ward · Kindle Edition · 201610 okunma