1000Kitap Logosu
Ali murat aydın
Ali murat aydın
Ali murat aydın
TAKİP ET
Ali murat aydın
@Alimurataydin
"İstemeden varım ve istemeden öleceğim. Olduğum şeyle, olmadığım şey arasında, hayal ettiğim şeyle hayatın beni yaptığı şey arasında bir boşluğum."
Ali murat aydın
Kur'an'ı Kerim ve Meali Celilesi'ni inceledi.
640 syf.
·
3 günde
·
Puan vermedi
Kitabı beğenip beğenmemek ne haddime özünü yazan bir Allah iken. Sadece kitabın yayınevinin mizanpajı ınsanın gözünü çok yoruyor her sayfa neredeyse farklı büyüklük küçüklükte harfle yazılmış bu da insanin adapte olmasını zorlaştırıyor. Neyse ki sırada elmalı nin tercümesi var umarım onda aynı sıkıntı olmaz.
Kur'an'ı Kerim ve Meali Celilesi
OKUYACAKLARIMA EKLE
7
Ali murat aydın
Tamama Pontus'un Yitik Kızı'ı inceledi.
143 syf.
·
1 günde
·
7/10 puan
Yüzlerce tamama kayıp olduysa binlerce Ayşe ellerinden ayaklarından ev kapılarına çivilendi, binlerce isimsiz doğmamış bebek anne karnında erkek mi kız mı iddiası için süngülendi, binlerce küçük bebek annelerinin göğsünden koparılıp havaya atılarak atış talimi yapıldı, sırf işkenceleri katlansın diye öldürülen bebekleri kendilerine kızartılıp yedirilen anneler babalar vardı. Burada yazmaktan utanç duyulacak o kadar çok şey yapıldı ki hitler masum kalırdı. Buna rağmen Türkler Rumların Ermenilerin kalan kaybolan bırakılan çocuklarına sahip çıktılar. Doğu Karadeniz de devlet kurmaya kalkmasaydı Rumlar, doğunun tamamını istemeseydi Ermeniler 500 yıllık komşularını bir gecede kesmeselerdi bunlar olmazdı. Keşke olmasaydı.
Tamama Pontus'un Yitik Kızı
OKUYACAKLARIMA EKLE
4