Giriş Yap
EfRuzz
@ismi
diyebilirim ki iyi bir fantazi okuyucusu ve düşünücüsüyüm. kafam o eski çağlarda olmayacak olaylarda. ve bu olayları yazan her kaleme, hayal gücüme bir tohum atan her akla sonsuz saygılar.
...
tr
tr
14 okur puanı
09 Ara 2012 tarihinde katıldı
Tanıdığın kimse takip etmiyor
Ortak okuduğunuz kitap bulunmuyor
ve bir kitap okudu
112 syf.
·
Beğendi
·
10/10 puan
Reklam
·
Reklamlar hakkında
564 syf.
·
Puan vermedi
güzel başladı güzel devam etti ama o son yakıştı mı bu kitaba güneş. sen yaz yaz yaz sonu ocakta unutulan yemeğe yetişme hızıyla bir çırpıda getir. hakkaten sevdim gidişi. fıratın aşkını falan sevdim de elif sok sönük olmuş. herşeye boyun büken bi karakter gibi duruyor. yani bu sıkıntıları görmezden gelirsek okuyun tabikisi:)
Şimdi Benimsin
7.4/10 · 864 okunma
772 syf.
·
Beğendi
·
Puan vermedi
ilk kitaptan sonra daha bir heyecan duyarak okudum. yani yazar yazmış yani. başlangıçtan sonra güzel bir gelişmeyle devam etmiş de tek sıkıntı duyduğum nokta o son kısımlardaki gösteriş meraklısı dövüş sahnesi oldu. rand değil tabi ki gösteriş budalası olan. yazar olayı belki bizim heyecan duymamız böyle vaaaaaa dememiz için biraz abarttı. gökte felan herkesin görmesi olayı olmasa on üzerinden yedi alır bu kitap benden. ama tabi ki iyi bir fantazi okuyucusuysanız bu kitabı almak boynunuzun borcu olur.
817 syf.
·
Beğendi
·
Puan vermedi
yani kütüphanede olmazsa olmazım değil de olmazsa ağlayacağım bir kitaptı. oldu çok da güzel oldu. yani ilk kitap olmasından gelen bir kafa karıştırıcılığı var. olaylar dünya kişiler yer mekan zaman bunları eşleştirmek kafada oturtmak hayal edebilmek felan derken kitabı okumak güçleşiyor. zaten bu kitap aslında bana göre karakterleri tanıtmak asıl hikaye hakkında yüzeysel bir göz kırpmak için yazılmış. ki güzel yazılmış. eğer iyi bir fantazi okuyucusuysanız okumazsanız ayıp edersiniz.
646 syf.
·
Puan vermedi
yani ben polisiye pek okumama ama bu kitap kendini okutturdu. gelecek vaad ettiği belli yani. nitekim 2. ve 3. kitabı güzel devam etti. rahmetli yaşasaydı 4. kitaba sahildeki adamlar üzerinden devam edecekti kesin.
26 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
©2022 · 1000Kitap Web Uygulaması · 2.28.5