Aklını Kullan Zihinsel Potansiyelinizi Kullanmak İçin Yeni Öğrenme Teknikleri

8,0/10  (5 Oy) · 
8 okunma  · 
4 beğeni  · 
1.044 gösterim
Bu kitap hedeflerinize nasıl ulaşacağınıza dair bir yol haritası çizmekle kalmıyor, bu hususta tamı tamına hangi adımların atılması gerektiğini net bir biçimde ortaya koyuyor.Aklım Kullan, İstediğini Al! sizlere istediklerinizi elde etmeniz konusunda yalnızca rehberlik etmiyor, hedeflerinize ulaşmanız için kapsamlı reçeteler, hayatınızı yeniden şekillendirebilmeniz için etkili formüller öneriyor.Gündelik hayatın önemsiz ayrıntılarıyla başa çıkmaktan tutun, mesleğinizde ve özel yaşantınızda mutluluğu bulmaya dek pek çok modern hayat sorunsalını kolayca alt etmenizi sağlayacak bu bilgileri, çok kapsamlı bir hayat rehberi formatında size sunuyoruz.Sam Deep ve Lyle Sussman'ın reçeteleri yaşamlarınızı dönüştürecek nitelikte. Bu yaşam kullanma kılavuzu, adeta kişisel başarının başucu kitabı... Aklını Kullan İstediğini Al! içerdiği pratik öneriler ve uygulamalı formülleri ile doğru adımları atarak her kapıyı açabileceğinizin kanıtı.
 • Baskı Tarihi:
  Kasım 2008
 • Sayfa Sayısı:
  200
 • ISBN:
  9786051060446
 • Çeviri:
  Emel Lakşe
 • Yayınevi:
  Alfa Yayıncılık
 • Kitabın Türü:
Crossfire 
17 Tem 19:19 · Kitabı okudu · 1 günde · Beğendi · 10/10 puan

Tony Buzan'ın okuduğum ilk kitabı ve çok kısa sürede pek rahat etmediğim bir pozisyondayken okumuştum. ''Zihin Haritaları'' vb. kavramlara burada rastladım.Gerçekten aklı kullanmak çok önemli bir şey. Sonrasında ise diğer kitaplarını da almaya gayret gösteriyorum. Şu anda elimde Hafızana Hükmet kitabı olacaktı.Tabi uzun zaman geçtiği için unutmuşum bu kitapta okuduklarımı.Belki tazelemek adına alıp okuyabilirim.Tony Buzan bu alanın öncülerinden gerçekten.

Akın Burak Bahçekapılı 
11 Oca 2016 · Kitabı okudu · Beğendi · 9/10 puan

Buzan beynin faaliyetlerinin tahmin ettiğimizden daha üstün olduğunu savunuyor ve kitaplarındaki konular da bunu destekler nitelikte. Daha önceki kitaplarını da okuyunca hepsinin birbirine ne kadar yakın olduğunu anlayacaksınız. Buzan mutlaka takip edilmesi gereken bir yazar ve hocadır.