Aşka Şans Ver

8,8/10  (5 Oy) · 
22 okunma  · 
8 beğeni  · 
752 gösterim
Yeni boşanmış bir kadın, eski aşkıyla ve bir arada tutmaya çalıştığı ailesiyle yaşadığı sorunlara göğüs geriyor.

Küllenen aşk yeniden alevlenecek mi?

Abby bir yandan ailesinin dağılan parçalarını yeniden bir araya toplamaya çalışırken diğer yandan da geçmişte olup biteni ve Trace’e olan hislerini yeniden tartacaktır.

Chesapeake Kıyıları’nda yeni bir hayat başlıyor…

"Woods usta bir gönül çelen."

Publishers Weekly

"Sherryl Woods karakterlerine derinlik, yoğunluk ve ölçülü bir mizah katıyor."

Romantic Times Book Reviews

Yıllar önce annesi tarafından terk edilmiş olmanın verdiği ıstırapla bir süre sonra New York'a yerleşen Abby, uzun zamandır hayalini kurduğu finans sektöründe nihayet kendine saygın bir yer edinmiş, eşiyle ayrıldıktan sonra ikizleriyle yeni bir düzen kurmuştur. Bir gün, küçük kız kardeşi Jess'ten gelen telefon her şeyi değiştirecek ve eski defterleri yeniden açacaktır.

Apar topar çocukluğunun ve ilk gençlik yıllarının geçtiği Chesapeake Kıyıları’na dönen Abby, Jess’in boyundan büyük bir işe kalkıştığını görür. Bu da yetmezmiş gibi, yıllar önce terk ettiği eski sevgilisi Trace de kasabaya geri dönmüştür.

Abby bir yandan ailesinin dağılan parçalarını yeniden bir araya toplamaya çalışırken diğer yandan da geçmişte olup biteni ve Trace’e olan hislerini yeniden tartacaktır.
 • Baskı Tarihi:
  Nisan 2012
 • Sayfa Sayısı:
  421
 • ISBN:
  9786055358013
 • Orijinal Adı:
  The İnn At The Eagle Point
 • Çeviri:
  Selen Tekalp
 • Yayınevi:
  Ephesus Yayınları
 • Kitabın Türü:
Nejla GÜNEŞ 
02 Eyl 2015 · Kitabı okudu · 5 günde · 8/10 puan

Güzel bir anlatım ve güzel bir konu. Aile içi iletişimi, bağlılığı ve sadakati konu alan roman okuyucuyu sıkmadan ve kolay analaşılabilir diliyle de beğeninizi kazanabilir. Ailenin en büyük çocuğu Abby tüm aileyi tekrar bir araya getirirken bu arada da dağılan kendi çekirdek ailesinin sorunlarıyla da uğraşıyor. Kendi anne ,babasını ve kardeşlerini bir araya getirmeyi başarmasıyla, Abby ilk aşkı Trace ile de tekrar bir araya gelerek mutlu sonlara doğru yol almaya başladı. Kitap romantik komediden ziyade romantik aile bağları diyebileceğimiz bir türde ( böyle bir tür var mı bilemiyorum :) ) yazılmış. Sırada Aşk Kokan Çiçekler var....

Tuğçe Gökalp 
18 Tem 21:01 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Abby yıllar önce annesi tarafından terk edilmiş ve New York'a taşınmıştır . Evlenmiş ve ikizleri olmuştur. Eşinden boşanmış ve kendi hayatıda devam etmiştir tabi kız kardeşinden telefon gelene kadar. Apar topar gençlik yıllarının geçtiği yere Chesapeake Kıyısına gitmiştir. Dağılan ailesini toparlamaya başlamış ve çocukluk aşkıyşa karşılaşmıştır. Gerisi kitabım sihirli sayfalarında ... Herkrsin okuyacagı bir kitaptır.

Büşra ÖNDER 
 04 Eyl 10:47 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Arkadaşımla beraber alıp okuduğumuz bir kitaptı, ben kitaba nedense kapılıp hemen bitirmiştim. Bu kitaptaki kasabayı, bu kitaptaki aşkı hayal etmek çok güzeldi. Tavsiye ederim, insanı biraz stresten uzaklaştırıyor.