Aşkın Kalesi Carsington Brothers Serisi 5

5,7/10  (6 Oy) · 
11 okunma  · 
3 beğeni  · 
596 gösterim
"Hınzır nüktelerle örülmüş sıcak ve çekici bir roman."

Mısır'ın tehlikelerinden sağ salim çıkmayı başaran Lisle Kontu Peregrine Dalmay, tekrar Londra'dadır. Ama bu kez tehlikelerin en korkuncuyla karşı karşıyadır: Kendi dengesiz ailesi ile çocukluk arkadaşı Bayan Olivia Wingate-Carsington.

Düzenbazlıklarıyla nam salmış ama son derece aristokrat bir ailenin soyundan gelen bu kızıl saçlı güzel kız, genç Lisle Kontu'na dengesini tamamen kaybettirme yeteneğine ve onu skandallar yaratan dalaverelere sürüklemek gibi sabıkalı bir geçmişe sahiptir.

Olivia sosyetenin gözdesi olsa da, kendisini eninde sonunda saygın ve sıkıcı bir geleceğin beklediğinin farkındadır. Lisle ailesinin verdiği angarya bir görevle İskoçya'ya gitmek zorunda kalınca, Olivia da bunu hayatının son macerasını yaşamak için müthiş bir fırsat olarak görür bu maceraya dünyada parmağının ucunda oynatamadığı yegâne erkekle çıkacak olsa da. Ama kendi deyimiyle tek istediği, Lisle'a yardım etmektir
Böylece Lisle ve Olivia kendilerini kindar hayaletlerle ödlek katillerin mesken tuttuğu kasvetli bir İskoç kalesinde bulur... Şoke edici bir de gizem vardır ortada: Tehlikelerin en dehşetlisi belki de kendi inatçı kalplerinde harlanmaktadır...
 • Baskı Tarihi:
  Temmuz 2011
 • Sayfa Sayısı:
  376
 • ISBN:
  9789944824361
 • Orijinal Adı:
  Last Night's Scandal
 • Çeviri:
  Burcu Büyükmenekşe
 • Yayınevi:
  Epsilon Yayınları
 • Kitabın Türü:
Özlem Ekiz 
27 Nis 22:17 · Kitabı okudu · 1 günde · 5/10 puan

Aslında çiftimiz çocukluk arkadaşları ancak aralarındakine aşk diyemiyorum hala bir arkadaşlık söz konusu. Kitap akıcıydı ama yazarın yarattığı olaylara olay denmez. Ancak çok yoğun bir roman okunduğu zaman rahatlama amcıyla okunabilir.