Aşkta İntikam Olmaz Scottish Knights Trilogy 1

5,6/10  (5 Oy) · 
7 okunma  · 
3 beğeni  · 
389 gösterim
İSKOÇ TUTKUSU
Mackintosh “Vahşi Kedisi” diye anılan Leydi Catriona, klanını savunmak için her şeyi yapacak bir kızdır. Ancak ailesinin arazisinde yaralı bir savaşçı bulduğunda, Catriona’nın bağlılığı büyük bir sınavdan geçer. En yumuşak dokunuşuyla tüm Tutkularını alevlendirebilen bu güçlü yabancı, Catriona’yı en mahrem şekilde baştan çıkarabildiği gibi, bir de tehlikeli bir sır taşımaktadır…

İSKOÇ İNTİKAMI
Savaşın ortasında Sör Finlagh Cameron, Mackintosh’ların savaş liderini öldüreceğine dair intikam yemini etmiştir. Ama şimdi düşmanının kızıyla yüz yüze gelen Savaşçı Fin tereddütler içindedir. Genç kadının vahşi güzelliği ve ruhu, savaş yorgunu şövalyenin bastıramadığı bir açlık doğurur ve onu dehşet verici bir tercihle karşı karşıya bırakır. Tutkusuna teslim olmak, yemininden dönmek anlamına gelecektir. İntikam ise Catriona’nın hayatını tehdit edecektir. Aşklarının galip çıkması için, ikili en zor olanı yapmalıdır: İskoç şövalyeleri ve klanlarını yöneten keskin bağlılıklara meydan okumak.

“Günümüzde yazan en iyi İskoç tarihi aşk romanı yazarlarından biri.”
Midwest Book Review
 • Baskı Tarihi:
  Mart 2013
 • Sayfa Sayısı:
  392
 • ISBN:
  9944826426
 • Orijinal Adı:
  Highland Master
 • Çeviri:
  Kübra Tekneci
 • Yayınevi:
  Epsilon Yayınları
 • Kitabın Türü:

Güzel bir kitap insanı kendine bağlıyor ve ayırmıyor herkeze bu kitabı okumayı tavsiye ediyorum. Hiç kitap okumayan insanı bile etkiler. Ben severek okudum...

Gamze Sel 
10 Şub 08:42 · Kitabı okudu · 3/10 puan

Sevgili yazar ile yazmış olduğu 55. kitapla tanışma şansı buldum. Eğer her kitabı bunun gibi yazdıysa ve bu kadar satış yapıp ödül aldıysa, bu duruma inanamıyorum.
Birincisi yazar bence kendi yazdığına da tam olarak inanmamış olacak ki okuru olarak yazdığı hikayeye inanamadım.
İçine giremedim, her şey havada kaldı. Fazlasıyla sıkıntı yarattı bende.
İkincisi, kitaba 25 lira yerine 8 lira verdiğim için çok mutluyum. Aslında sanırım bu bile kitap için fazla olabilir ya neyse..
Tarihi aşk romanları arasında okuduğum en kötü kitaplardan biri diyebilirim. Ki konu itibariyle yazar güzel bir hikaye yaratabilirmiş aslında eğer doğru düzgün o dünyayı yaratabilseymiş kalemiyle.
Aslında oluşturmaya çalıştığı kadın karakteri sevdim, genel anlamıyla o nedenle 1.5 verdim zaten.
Yoksa ne işlenen düşmanlık, ne de ikili arasındaki o hisler.. Hiçbirini hissedemedim.
Kısacası yazarın sadece kelimelerini okudum, hikayesini değil. Tavsiye etmem..