Atlantis'in Kurtuluşu - Poseidon Savaşçıları

7,4/10  (5 Oy) · 
15 okunma  · 
4 beğeni  · 
498 gösterim
Kayıp bir yıldızın arayışında Atlantis zincirlerinden kurtuluyor. On binlerce yıl önce Poseidon savaşçıları, insanlığı koruyacaklarına yemin ettiler. Şimdi ise insanlık, vampir Tanrıça Anubisa'nın önderliğindeki karanlık güçlerin tehdidi altındadır. Adaletsizliğin hüküm sürdüğü sonsuz karanlığı aydınlatabilecek iki ruh ise henüz birbirlerinden habersizdir. Deniz Tanrısı Poseidon'un kılıcını taşıyan Atlantisli savaşçı Justice, vampir Tanrıça'nın tutsaklığından kurtulduğunda hem Atlantis'in hem insanlığın kaderini belirleyecek önemli bir görev üstlenir: Atlantis'in kayıp yıldızını bulmak. Doğaüstü yaratıklarla savaşmasını gerektiren bu görevde ona arkeolog Doktor Keely McDermott yol gösterecektir. Mantığın son bulduğu bu yerde bir arkeolog ile Atlantisli savaşçının kaderleri birlikte yazılacak, aralarında yeşeren aşk tüm insanlığın umudu olacaktır. Gittikçe güçlenen karanlığın yaratıkları Dünya'da yönetimi ele geçirmişken, vakit Atlantis savaşçılarının yeminlerini tutma vaktidir. "Karakter odaklı bu hikâye, okuyucunun hayal gücünü daha ilk sayfadan cezp ediyor… Kaçırılmaması gereken destansı bir heyecan yolculuğu!"
Romance Reviews Today

"Alyssa Day'in savaş sahneleri inanılmaz gerçekçi, Justice'in zihninde sürüp giden psikolojik savaş ise okuru adeta romanın içine çekiyor."
Midwest Book Review

"Alyssa Day'in geri dönüşü muhteşem olmuş… Heyecanın eksik olmadığı bu hikâye aynı zamanda karakterlere gerçek bir derinlik katıyor. Zincirlerinden kurtulmuş güç ve şehvet olağanüstü bir okuma keyfi sunuyor!"
RT Book Reviews

"Aksiyon yüklü bu roman, büyü ve romantizmle dolu… Yazar, yeni bir dünya yaratırken yer verdiği detaylarla muhteşem bir iş çıkarmış. Atlantisli karakterler seksi, akıllı ve çarpıcı. "
Romance Junkies

(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Mart 2014
 • Sayfa Sayısı:
  464
 • ISBN:
  9786053482482
 • Çeviri:
  B. Çelik
 • Yayınevi:
  Martı Yayınları
 • Kitabın Türü:
PINAR DEĞİRMENCİ 
19 Eki 2016 · Kitabı okudu · 2 günde · Beğendi · 10/10 puan

Okulda bitirmiştim birazcık ara vereyim dedim işlere yorum yazayım azıcık
Neyse ilk iki kitaptan daha çok beğendim ben bu kitabı ya harikaydı bayıldım
Şimdi ne yazsam sopi olacak gibi ama varya Justice varya bitirdi beni ya öyle güzeldi ki tavır aşk kardeşlik seçim tek kelime ile bayıldım kitaba kızımıza da
Serinin şuan ki bence en iyisiydi
Neyse işimin başına geçeyim son bir kitap kaldı ona da acaip heyecanlıyim inanin sonrası yine beklemek olacak seriyi