0,0/10  (0 Oy) · 
1 okunma  · 
0 beğeni  · 
61 gösterim
Haçlı Seferleri'ne katılan zengin soylular, Doğuda yaşadıkları cinsel deneyimlerini de beraberinde getiriyorlardı. Sevişmenin bir sanat, cinsel ilişkinin de bir bilim olduğunu öğrenmişler ve bunu benimsemişlerdi. Yatakta eşleriyle bunları paylaşmaya başladılar. Bu, kadınların da hoşuna gitti tabii. Gelneksel yaklaşımları ve sevişmeleri yeni ve engin boyutlar kazanmıştı.
 • Baskı Tarihi:
  Ağustos 2002
 • Sayfa Sayısı:
  320
 • ISBN:
  9789758663217
 • Yayınevi:
  Chiviyazıları
 • Kitabın Türü:

Kitaptan 2 Alıntı

Kadını yusyuvarlak bir karın, güzel bir göbek, muhteşem bir bel çukuru ile donatan ve bütün bu şaheserleri o harika kalçaların üstüne oturtan da Tanrı'dır. Bu kalçaların arasına da Tanrı, o savaş meydanını yerleştirmiş . İşte burası iyice dolgunsa bir aslanın başına benzer. Adı da "ferc" tir. Ah! Acaba kaç erkek can vermiştir onun önünde? Sayısız koç yiğitlerin de aralarında yitip gittiği kaç erkek bedeni yatar bu kapının eşiğinde?

Bahname, Şeyh Muhammed El Nefzavi (Sayfa 82 - Chiviyazıları Yayınevi)Bahname, Şeyh Muhammed El Nefzavi (Sayfa 82 - Chiviyazıları Yayınevi)

Tüm savaşlar ve yapılan her şey, insanlığın en değerli serveti olan ferc ve onun dölyolundaki vuslata ulaşmak içindir. Bu zevk, Tanrı 'nın bize Cennet'inde sunacağı , bizi orada bekleyen ve dünyadaki başka şeylerden binlerce kez daha üstün zevklerin sadece bir örneğidir.

Bahname, Şeyh Muhammed El Nefzavi (Sayfa 220)Bahname, Şeyh Muhammed El Nefzavi (Sayfa 220)