Chew Cilt 1 Lezzetçilerin Tercihi

9,5/10  (4 Oy) · 
11 okunma  · 
5 beğeni  · 
351 gösterim
Tony Chu bir dedektiftir ve bir sırrı vardır. Bu sır çok tuhaftır. Tony Chu sibopatiktir. Yani yediği şeylerden psişik imgelemler alır. Aynı zamanda, çözülemeyen bir cinayeti kimin ve neden işlediğini ortaya çıkarmak için kurbanının cesedini kemirmekten şikayet etmediği zamanlarda muazzam bir dedektiftir. En tuhaf, en acayip, en hastalıklı olayları araştırmak üzere GİD’nin Özel Suçlar Birimi’ne, yani gezegendeki en güçlü emniyet teşkilatına getirilir. İşte karşınızda herkes tarafından ayakta alkışlanan, her yerde yok satan, beklenmedik derecede çarpıcı bir çizgi roman olan CHEW’ın ilk macerası: “Lezzetçilerin Tercihi.” Bu uçuk ve kara mizah dolu seride polisler, sahtekarlar, aşçılar, yamyamlar ve kahinlerle karşılaşmaya hazır olun.
 • Baskı Tarihi:
  2014
 • Sayfa Sayısı:
  128
 • ISBN:
  9786059985031
 • Çeviri:
  İlke Keskin
 • Yayınevi:
  Marmara Çizgi
 • Kitabın Türü:
Hacivat Çelebi 
28 Haz 2017 · Kitabı okudu · Beğendi · 8/10 puan

Birinin süper kahraman yeteneklerinin illa uçmak kaçmak vs. olması gerekli değildir. Polis memuru Ajan Chu, yediği her şeyin geçmişini görebilme yeteneğine sahip biri. Bu da pek çok davayı çözmesinde ona yardımcı oluyor. Örneğin; bir ceset bulduğunda, kişinin nasıl öldüğünü öğrenmek için cesedin de tadına bakması gerektiği gibi... Esprileri, durum komedisi, karakterleri ile şu aralar açık ara farkla en sevdiğim çizgi roman.

Sercan Koç 
01 Ara 2016 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Kahramınız Tony Chu'nun özel bir yeteneği var oda yediği şeyler hakkında zihninde oluşan imgelemler. Bu gücü mesleğinde baya bir işe yarıyor diyebiliriz(tabi ceset yemek ne kadar güzel olabilirse). Hareketli ve eğlenceli bir çizgi roman 1-2-3 sayıları mevcut tavsiye ederim.

Dila. 
07 Oca 2016 · Kitabı okudu · 9 günde · Puan vermedi

Çizgi-roman severlere yeni bir kahraman: Toni Chu. Öyle çok süper güçleri yok uçmak vurmak kırmak kötüleri yenip şehre huzur getirmek gibi. O sadece ceset parçalarını yiyerek cinayeti çözmenin tadına varan bir dedektif. Toni Chu ile farklı bir maceranın peşindeyiz.