Aşkı Sende Buldum Cameron Sisters Serisi 5

7,8/10  (13 Oy) · 
31 okunma  · 
7 beğeni  · 
1.088 gösterim
İskoç savaşçı Gordon Lachlan, bütün ömrünü İngilizlerle şiddetli bir şekilde savaşarak geçirmiştir. Şimdiyse, klanını zafere kavuşturmak adına can düşmanlarının elinden efsanevi MacKennanın Kılıcını geri almalıdır. Planı, yatılı okulundan Constance Cameronı kaçırıp, fidye olarak kılıcı teslim etmeleri için soylu akrabalarına baskı yapmaktır.

Ancak Lachlan, kaçırdığı kadının uysal bir hanımefendi olmadığını görünce şaşıracaktır. Constance, Lachlan ve onun tutkuyla savunduğu davasıyla büyülenmiş, kendini İskoçyalının yatağında bulmanın nasıl olacağını düşünebilecek kadar baştan çıkmıştır…


"Yetenekli hikâyeci Maxwell olağanüstü karakterleri nefis, duygusal ve büyüleyici bir romansta bir araya getiriyor. Katıksız zevk için tekrar tekrar okunası bir kitap; bu tarihî romans okurlara mizah ve duygusallıkla harmanlanmış tutkulu bir aşk hikâyesi sunuyor."
Kathe Robin, Romantic Times

"Maxwell kesinlikle yükselen bir yıldız. Gözünüzü ondan ayırmayın, keyfini çıkarın."
Amazon.com

"Maxwell unutulmaz hikâyeler yaratabilmek için mizahı ve titizlikle yaratılmış karakterleri harmanlıyor."
Publishers Weekly

"Karakterleri sayfalarda hayat buluyor."
 • Baskı Tarihi:
  Ekim 2010
 • Sayfa Sayısı:
  320
 • ISBN:
  9786054263905
 • Orijinal Adı:
  In The Highlander's Bed
 • Çeviri:
  Eda Aksan
 • Yayınevi:
  Pegasus Yayınları
 • Kitabın Türü:
Tuğba Dk 
10 Tem 2015 · Kitabı okudu · 7/10 puan

Tipik bir tarihi romans okumak istiyorsanız hemen bir tane edinmenizi tavsiye ederim :) 2 günde bitirdim çok sürükleyici, okuması keyifli, dili de sade.
Kısaca konusundan bahsedeceğim. İskoç bir savaşçımız var. Adı Gordon Lachlan. Gordon aynı zamanda aşk hikayesinin baş kahramanı. Tipik bir İskoç. Güçlü, özgürlüğüne düşkün, saygılı ve hislerini içinde yaşamayı seviyor.
Gordon İskoç halkının özgürlüğü adına İngilizlerle savaşmak için bir klana önderlik etmektedir fakat klana daha fazla etki edebilmek için manevi değeri yüksek olan bir kılıcı-MacKenna kılıcını- ele geçirmelidir. Bunun için bir plan yapar ve Constance Cameron'ı kaçırır. Çünkü kılıç kızın ailesi tarafından himaye edilmektedir.
Anlaşmaya göre Gordon kılıcı alıp kızı ailesine teslim edecektir fakat işler beklenildiği kadar kolay olmaz. Çünkü arada bir aşk başlamıştır.
Keyifli okumala