Derin Abiler Derin Sırlar

8,2/10  (9 Oy) · 
18 okunma  · 
7 beğeni  · 
253 gösterim
Onlar derin, karanlık, tenha, kuytu yaşamlarında hep zirvedeydiler. Yine bilinmeyenler, yine derin ilişkiler konuşuldukça araştırıldıkça, görülecek ki onlar derin ağabeylerin en deriniydiler… · Abdullah Çatlı nasıl efsane oldu? · Devlet adına hangi görevleri üstlendi? Kimlerle çalıştı? · Sanıldığının aksine MİT’ten neden hep uzak durdu? · ASALA, PKK, ve Dev-Sol operasyonlarının perde arkası… · Terör örgütlerinin uyuşturucu trafiğini konan engel… · Kumarhaneler kralı Ömer Lütfü Topal ve Tarık Ümit’in öldürülmesinin ardında yatan sırlar… · Çatlı’nın peşine Yeşil’i kim taktı, Yeşil bu işten neden vazgeçti? · Bolu-Düzce-Sapanca ölüm üçgeni… · Ayhan Çarkın’ın itirafları… · Abdullah Çatlı sıradan bir trafik kazasına kurban gitmiş olabilir mi? Bu kitap her ne kadar, ülkücülerin efsane reisi Abdullah Çatlı’yı anlatsa da aslında derinlerde yaşayan isimlerin toplu bir portresidir. Yeşil kod adlı Mahmut Yıldırım’dan delikanlı baba Sedat Peker’e, Efsane komutan Korkut Eken’den, MİT kimlikli, kırmızı pasaportlu Alaattin Çakıcı’ya, Eski MİT Kontr-Terör Daire Başkanı Mehmet Eymür’den eski Özel Harekât Başkanvekili İbrahim Şahin’e, Kürt işadamlarını infazında görevlendirildikleri öne sürülen özel harekâtçılardan oluşturulan infaz timine ve daha nicelerinin rastlaştıkları, kavilleştikleri derin yollarda, yeraltında yaşayanların gayrı resmi öyküsünü bulacaksınız bu kitapta.
İlgili Ürünler

şiddetle tavsiye ederim.bukadar akıcı bir kitap olacağını tahmin etmemiştim konular gayet detaylı bir şekilde anlatılması o günlerde insan yaşamalı dedirten cinsten cok memnun kaldım tekrar tekrar okumak Adına kütüphane me koyuyorum.

Cahit Şahin 
16 Şub 17:07 · Kitabı okudu · 10 günde · Beğendi · 10/10 puan

Devlet-mafya ilişkisine, MİT ve yakın tarihimizin bir parçasına iyisiyle kötüsüyle tanıklık edebileceğiniz bir eser. Yazar olayları çok güzel ve akıcı dille anlatmış.

Kitaptan 3 Alıntı

şuanda son derece elverişli bir ortamdayız türk solcular Ermenilerle iç içe. Bütün gösterilere katılıyorlar yılmaz Güney en olmucak şeyleri yapıyor. Biz elimiz kolumuz bağlı oturuyoruz adres verin şunlardan birkac tanesinin isini bitirelim.göreceksiniz türk solu ve ermeni dayanışmasını sıfıra indiririz..!

Derin Abiler, Necdet Pekmezci (Sayfa 87)Derin Abiler, Necdet Pekmezci (Sayfa 87)

APO'YA SUİKAST
MOSSAD bu paranın karşılığında silah ve PKK' ya ait kampların bilgisini verdi.(ISRAİL+MOSSAD=PKK)

Derin Abiler, Necdet Pekmezci (Sayfa 158 - undefined)Derin Abiler, Necdet Pekmezci (Sayfa 158 - undefined)