7,5/10  (12 Oy) · 
15 okunma  · 
13 beğeni  · 
1.118 gösterim
Hastalık Kontrol Merkezi'nde görev yapan ve deneyimli bir hastalık dedektifi olan Dr. Nate, işinden ayrılarak yeni bir hayata adım atmanın planlarını yapar. Ancak tıp fakültesindeki en yakın arkadaşı olan biyoteknoloji uzmanı vahşice katledilince, ayrılmak istediği işine tekrar dönmek zorunda kalır. Polis katili bulmaya çalışırken, Nate de arkadaşının niçin hunharca öldürüldüğünü araştırmaya başlar. Kısa sürede, büyük bir belaya bulaştığını fark eder.

Her geçen gün yeni hastalar ortaya çıkarken, Nate'in etrafındaki ihanet çemberi de gitgide daralmaktadır. Sevdiği kadının hayatı tehlikeye girince, doktorun durumu daha da güçleşir. Nate hayatının en önemli keşfini yapmak, bilim insanlarıyla acımasız bir cinayet şebekesinin arasındaki menfaat ilişkisini açığa çıkarmak zorundadır. Şayet bunu başaramazsa bedeli çok ağır olacak, hayatındaki en değerli insanı kaybedecektir.

Yalnızca mikroskop altında görülebilen kanıtları ve ilaç sanayisi tarafından acımasızca suiistimal edilen hastaları gözler önüne seren bu kitap, okuru adrenalin yüklü ve tüyler ürpertici bir yolculuğa çıkarıyor.

Heyecanlı ve sürükleyici romanın son sayfasını okuduktan sonra bile yazarın ortaya attığı sorular uzunca bir süre aklınızı meşgul edecek.
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Haziran 2015
 • Sayfa Sayısı:
  588
 • ISBN:
  9786059127165
 • Çeviri:
  Faruk Özdem Yıldırım
 • Yayınevi:
  Panama Yayıncılık
 • Kitabın Türü:
İsmail | Synergy 
28 Şub 2016 · Kitabı okudu · 7 günde · 8/10 puan

Başarılı bir doktor olan Nate'nin çalıştığı kurum olan ( Halk Sağlığı Departmanı) Tetradan yıllar önce ayrılması ve orda çalışan arkadaşının bir başka doktor ve üst düzey müdürle bir projenin içinde bulunması ile olaylar başlar.Bu proje yaşlı insanları, özellikle bayanları tıbbi bir madde ile güzelleştiriyor.Fakat bu buluş bir kaç denek üzerinde yüzlerinde tümör oluşacak şekilde olaylar sarpa sarıyor.Ve doktor Nate'nin arkadaşı olan Murpy'nin ölümü üzerine çete olayları ve esrarengiz ölümler patlak veriyor.Tıbbi gerilim sevenler için güzel bir roman...