Ejderin Aşkı Dragon Kin Serisi 1

8,2/10  (33 Oy) · 
85 okunma  · 
26 beğeni  · 
1.098 gösterim
İnsana dönüşebilen ejderhaların tutkulu aşk oyunlarıyla alev alacaksınız.

Kalbi bir ejderhaya, şehvetiyse kibirli bir şövalyeye aitti.

Bir gün bunların bir araya gelebileceğini kim hayal edebilirdi ki?

Despot ağabeyini öldürmenin peşindeki Kanlı Annwyl, kaderin onu sürüklediği olayların ortasında aşkı ve tutkuyu keşfediyor.

Kanlı Annwyl gibi bir lakaba sahip olmak, kadın bir savaşçı için de olsa, hiç kolay değildir. Erkekler ya korkuyla titrer ya da saygıyla selam verir.

Ama arada sırada bir erkekle, Yok edici Feraghus'la konuşabildiği gibi konuşabilmeyi arzulamaktadır.

Fakat ne yazık ki Fearghus bir ejderhadır. Büyük, pullu ve ölümcül.

Fearghus'un onu savaş için eğitmek üzere ayarladığı sert, küstah şövalyeye karşı uyanan duygularından çok farklı bir şekilde, Annwyl onunla kendini güvende hisseder. Günlerini onu vahşi, kuvvetli bir arzuyla dolduran adamla dövüşerek, gecelerini ise bir köyü sadece nefesiyle yıkabilecek sihirli bir varlıkla geçirerek harcayan Annwyl, hayatın daha da garipleşemeyeceğinden emindir.

Ama yanılıyordur...
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Haziran 2013
 • Sayfa Sayısı:
  391
 • ISBN:
  9786055358037
 • Orijinal Adı:
  Dragon Actually
 • Çeviri:
  Alp Levi
 • Yayınevi:
  Ephesus Yayınları
 • Kitabın Türü:
Beyza Yavuzyılmaz 
12 Ağu 2015 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Bu kitabı çoook uzun vakittir okumak istiyorum ama tam alacakken baskısı bitiyor. Şans mı? O da ne? Daha sonra ephesusa attığım taciz mailleri ve mesajlarıyla ancak TÜYAP'a basılacağını öğreniyorum. Seviniyor muydum? Evet, çünkü alıcam; hayır, çünkü TÜYAP'a çok var-dı. Elinde sonunda aldım ve TÜYAP 2014'den buyana anca şimdi okuyabildim ve yorumluyorum. İkinci kitabını da 5TL'ye almıştım. Hala unutamıyorum seni Nilüfer Abla asfsdfdh

Kitabın başından itibaren hiç ama hiç sıkılmadım. Demedim yani 'Bitsin artık, yeter,' filan asdsgh Yani kesinlikle önerdiğim kitaplardan c: Ama alırken haberiniz olsun, +18'e girer bu kitap. Yani kendimce öyle, erotik sahneler yok değil c: Seri hakkında tek diyeceğim şey beğenildiği. Ben daha ikinci kitabı okumadım ama en kısa zamanda okuyacağım c:

S.E 
18 Mar 13:26 · Kitabı okudu · 2 günde · Beğendi · 7/10 puan

Sevdiğim bir kitap aslında ama çok fazla +18 sahne var ve bir yerden sonra artık "Bir durun lan! Hikaye ilerlemiyor yiyişmenizden," diye bağırmak istiyorsunuz.

Karakterler iyi tasarlanmıştı. Aksiyon sahneleri iyiydi, verilmek istenenler ve duygular okuyucuya gayet iyi geçiriliyor.

İyi okumalar. 10/7.

madschatz 
27 Ara 2015 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Ejderlerin aşkı, seri tam bir heyecan aşk ve birazda komik .güçlü kadınlar ve aşk dolu Ejderhalar. Karakterler birbirinden değişik ve enteresan

fatma eren 
 12 Oca 2016 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Vampirler, kurt adamlar, periler hatta hayaletler bile aşık oluyorda ejderhalar niye olmasın... İşte bir ejderin aşkı.