Fang Ailesi

6,0/10  (4 Oy) · 
19 okunma  · 
2 beğeni  · 
432 gösterim
"Şimdi suratına bir tane çaksam, sanat diyebilir miyim buna?"
"Yılın en iyisi... Bildiğiniz şahaser."
Nick Hornby

Time, Guardian, Amazon, Esquire, People ve Kirkusun "Yılın En İyi Kitabı" seçkilerinde.
Bay VE Bayan Fang yaptıkları şeye sanat diyorlardı. Çocuklarına göre ise bu bir tür şeytanlıktı.

Şayet Caleb ve Camille Fang gibi hayatınızı performans sanatına adamışsanız, ve yapıtlarınız gerçekliği çarpıtmak üstüne kurulmuşsa, konu ebeveynliğe geldiğinde kimse sizden harikalar beklememeli. İnanmazsanız Buster ile Annie Fange sorun. Onlar kendilerini bildi bileli (istemeden) anne babalarının zirzop yapıtlarında rol aldılar. Ama sonra büyüdüler, önce anne babalarının yarattığı garip dünyanın ötesine adım attıkları yaşa, ardından o dünyada tutunamayıp, kurdukları yaşamların başlarına yıkıldığı yaşa geldiler. Biri sancılı bir yazar, diğeri Hollywoodda umut veren bir aktris olan iki kardeş, büyüdükleri eve dönmekten başka çare göremediler. Ancak anne babaları onlarla ilgilenemeyecek kadar meşguldü; "başyapıtımız" dedikleri son bir performansı hayata geçirmeye hazırlanıyorlardı. Çok geçmeden hırslar çarpıştı ve her bir Fang üyesi çok önemli bir kararın eşiğine geldi: Önemli olan aile miydi, yoksa sanat mı?

Kevin Wilsonın pek çok yayın organı tarafından "yılın en iyileri" seçkisine dahil edilen ve yakında sinemaya uyarlanacak romanı FANG AİLESİ, sürekli çatışan ama birbirini sevmekten asla vazgeçmeyen tuhaf bir ailenin eşsiz hikayesi.
 • Baskı Tarihi:
  2012
 • Sayfa Sayısı:
  300
 • ISBN:
  9786054729005
 • Orijinal Adı:
  The Family Fang
 • Çeviri:
  Emre Ülgen Dal
 • Yayınevi:
  Domingo
 • Kitabın Türü:
FATOŞ OKULU 
 13 Ara 2016 · Kitabı okudu · 6 günde · Beğendi · 8/10 puan

Özcügumun tavsiyesi üzerine okuduğum bir kitapti. Sanati hayatlarinin 12 sine yerlestirmis bir ailenin yasamindan kesitler . Ara sira tiyatro izler hissine kapilabilirsiniz. Kitabı bölüm bölüm incelemek mümkün ama genel olarak cok tuhafti. Bide son sayfayı okudugunuzda dudaginizin kenarında beliren belli belirsiz gülümseme paha biçilemez

Kitaptan 1 Alıntı