Gelinim

7,0/10  (13 Oy) · 
25 okunma  · 
14 beğeni  · 
787 gösterim
«Sevgi bir kere kalbe düştü mü,
dilde de fazla saklı kalamazdı...»

Adam ve kız için geçmiş fazlasıyla karanlık ve puslu, gelecek ise geçmişin hayaletlerinin üzerine kuruluydu. Şimdiyse, kalpleri sevgiyle günden güne işlenirken, ya bu karanlığı aydınlığa çevirecek ya da geçmişin hayaletlerine mağlup olacaklardı.

Geçmişin tüm acılarının üzerine yapılan bir evlilik, genç çifte cennetten bir bahçe bahşedebilecek miydi? Yoksa cehennemin en kuytu mahzenlerinden birini mi sunacaktı? Geçmiş tüm gerçekliğiyle kalplerini bir örümcek ağı gibi sarmışken, ya boğulacak ya da kendilerini sevginin kollarına bırakıp nefes almaya devam edeceklerdi.

Gerçek sevgi, tüm geçmişin izlerini silebilir miydi?
Peki, küçük bir çocukken döküle göz yaşlarını, yaşanılan kimsesizliği unutturabilir miydi?
 • Baskı Tarihi:
  Kasım 2015
 • Sayfa Sayısı:
  471
 • ISBN:
  9786059821087
 • Yayınevi:
  Mendirek Yayıncılık
 • Kitabın Türü:
Nejla GÜNEŞ 
23 Eyl 2017 · Kitabı okudu · 7 günde · Beğendi · 9/10 puan

Sevgili meslektaşım @dilektaygun 'un okuduğum dördüncü kitabı Gelinim. Sık rastlanan bir konu olan mecburi bir evlilik teması işlense de çok farklı bir açıdan anlatılması kitabı merakla okumamı sağladı. İlk başlarda Funda karakterini fazlasıyla şımarık ve bencil bulsam da kitabın sonlarına doğru tüm taşlar yerine oturunca güzel bir hikaye okuduğumu ve bundan keyif aldığımı hissettim. Akıcı bir anlatım ve ön planda aile birliğinin vurgulayan konusu ile her daim okuyabileceğim yazarın ellerine sağlık diyorum

büşra yıldız 
01 May 2016 · Kitabı okudu · 8/10 puan

Wattpad adlı kitap platformunda benim ve arkadaşlarımın okuduğu ve beğendiği sayılı hikayelerden biri. Basılmasına çok sevindim. Güzel bir anlatımı ve kurgusu var.