Kalbime Fısılda

8,2/10  (22 Oy) · 
51 okunma  · 
23 beğeni  · 
765 gösterim
Bir kalp ikinci kez aşık olabilir miydi?
Kalbini aşka, sevgiye, mutluluğa, en önemlisi de yaşamaya kapatmış bir adam ve kendi mazbut dünyasından bir anda alınarak, ışıltılı bir hayata mahkûm edilen gen bir kadın.
Dıştan peri masallarına özendiren, gerçekte ise nefretle bezenmiş bir hayat...
Ömer Atay, yıllar önce kalbini aşka dair her şeye kapatmıştı. Sevgi, aşk, mutluluk gibi duygular onun için birer basit kelime halini alırken, sadece iş odaklı yaşamından ve süre gelen hayatından oldukça memnun bir adamdı. Ta ki dedesinin ani ölümü ile kendini bir anda istemediği bir evliliğin içinde bulana kadar.

Buket Say, kendi halinde yaşayan sessiz, sakin bir genç kızdı. Hayat onun için ailesinden ve sakinlikten ibaretti. Bir gün, evine gelen iki adamla tüm hayatı bir anda değişmiş, kendini ait olmadığı bir evde ve ait olmadığı bir toplumun içinde bulmuştu.

Bir adamın güç ve sevgi arasındaki bocalayışı...

Bir kadının gurur ve sevgi arasındaki imtihanı...

İki gönülde filizlenen sevgi... Gurur ve gücü yok etmeye yeter miydi?
 • Baskı Tarihi:
  Mayıs 2016
 • Sayfa Sayısı:
  498
 • ISBN:
  9786058353916
 • Yayınevi:
  Mortena Yayınları
 • Kitabın Türü:
Nejla GÜNEŞ 
31 Oca 2017 · Kitabı okudu · 2 günde · Beğendi · 9/10 puan

Çok güzel bir romandı.Mecburi bir evlilik ile yolları kesişen Ömer ve hukuk fakültesini yeni bitirmiş ailesinin biriciği Buket 'in aşk dolu hikayesini okumaktan büyük bir keyif aldım. Akıcı kurgusu ve sıkmayan anlatımı kitabı bir gecede bitirmemi sağladı. Ayrıca kitabın yazı puntosu ve basım bir o kadar kaliteliydi. Güzel zaman geçirmek için birebir bir kitap. Sabaha kadar nöbetim nasıl bitti anlamadım .

Müge Göktürk 
09 Tem 2017 · Kitabı okudu · 3 günde · Beğendi · 8/10 puan

Kalbini aşka, sevgiye, mutluluğa, en önemlisi de yaşamaya kapatmış bir adam ve kendi dünyasından bir anda alınarak, başka bir hayata mahkum edilen genç bir kadın. Ömer ve Buket arasındaki aşka siz de tanık olmalısınız.

Kalbime Fısılda benzeri kitaplar

Şelale Buyuközer 
14 Kas 2016 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Harika bir roman bazı yerlerini okuduğum zaman acaba mutlu son mu yada ayrılık mı olacak soluksuz okunacak kitaplar içinde tavsiye ederim. Yazarın eline ve gönlüne sağlık çok etkilendiğim bir roman oldu.