Gölgeleri Kovala Ölüm Oyunları Serisi 2

8,7/10  (6 Oy) · 
12 okunma  · 
5 beğeni  · 
734 gösterim
Kurtulduğunu düşündüğü geçmişi karanlıkta gizli. Pusuda ve tekrar gün yüzüne çıkmak için doğru anı bekliyor. Çıkmak ve tüm geleceğini yutmak için.

Korku sinsice tüm bedenini sararken yapabileceği tek şey, geçmişinde kaçıp gittiği birine güvenmek. Ona yardım edecek, tüm karmaşayı çözüp söylediklerine inanacak biri. Gelecek ne söylerse söylesin, neyi tehdit ederse etsin, yanından ayrılmayacağına ve onu her zaman seveceğine inandığı biri...

Peki ya geçmiş çözülemeyecek kadar karışıksa?
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Mart 2014
 • Sayfa Sayısı:
  368
 • ISBN:
  9786056403484
 • Orijinal Adı:
  Simon Says Die
 • Çeviri:
  Cem Yurttaş
 • Yayınevi:
  Eksik Parça
 • Kitabın Türü:
fisun 
08 Nis 19:04 · Kitabı okudu · 4 günde · Puan vermedi

Serinin ilk kitabı gibi aksiyon ve romantizmin bir arada oldugu, sade ve akıcı bir anlatıma sahip, keyifle okuduğum bir kitap oldu. Polisiye severlere , hoşca vakit geçirmek isteyenlere tavsiye ederim..

CaNSeL 1⃣ 9⃣ 0⃣ 7⃣ KIRAÇ 
29 Eyl 2016 · Kitabı okudu · 2 günde · Beğendi · 9/10 puan

Ölüm serisinin ilk kitabını çok severek okumuştum ve hemen peşi sıra ikinci kitaba başlamıştım. Serinin ikinci kitabı olan “Gölgeleri Kovala” da okudum ve merakla üçüncü kitaba merakla geçtim. Lena Diaz’ın kalemine gerçekten hayran kaldım.
Son derece akıcı ve zevkli bir kitaptı. Kitap da'ki merak ögesi ön planda ve soruların cevabını öğrenmeden kitabı elinizden bırakmanız imkansız. Benim çok ama çok beğenerek okuduğum kitaplardan biri oldu. Hiç tereddüt etmeden tavsiye edebilirim.
Serinin üçüncü kitabı olan Küller ve Anılar kitabın da bu sefer Tessa’nın başı derttedir. Eğer Tessa kim diye merak ediyorsanız onun da cevabı kitapta :) Bu seri boyunca sanırım tüm kadınlar erkeklerin başının belası olmaya devam edecek :D

Ertap ALTUNKAYNAK 
18 Kas 2014 · Kitabı okudu · Beğendi · 9/10 puan

Aynı kahramanları yeni ve farklı konularda anlatmak fena bir düşünce değil, kimin kim olduğunu bilmek de iyi.

Kitaptan 1 Alıntı

Ertap ALTUNKAYNAK 
29 Kas 2014 · Kitabı okudu · İnceledi · Beğendi · 9/10 puan

Girişte karanlık bir gölge belirdi. Madison adamın dikkatini çekmek için el salladı ve o an nefesi kesildi. Pierce sert bir şekilde onu pencereden kenara aldı ve derhal silahını çekti, vücudunda gerilmeyen tek bir kas yoktu. "Ne?" Pencerenin kenarına yaklaştı. "Ne gördün? "Madison'ın boğazına bir yumruk gelip oturmuştu. Yutkundu. "Damon'ı. Sanırım az önce Damon'ı gördüm".

Gölgeleri Kovala, Lena Diaz (Sayfa 139)Gölgeleri Kovala, Lena Diaz (Sayfa 139)