Exit Kaçış Planı

8,0/10  (8 Oy) · 
10 okunma  · 
5 beğeni  · 
146 gösterim
Ölüm Oyunları serisinin yazarı Lena Diaz'dan çekici karakterleri ve sürükleyici kurgusuyla elinizden bırakamayacağınız yeni bir seri: EXIT. Bu serinin ilk kitabı Kaçış Planı, yetenekli bir casusun başı belada olan bir kadın için hayatını ortaya koymasının hikâyesi… Sabrina Hightower, davetsiz bir misafirin gürültüsüyle uyanınca evinin soyulduğunu ya da birinin onu öldürmeye geldiğini düşünür. Yakışıklı bir kas yığını tarafından kucaklanıp götürüleceği aklına bile gelmez.

Mason Hunt; teröristler, aykırı gruplar ve Amerika'ya zarar verecek tüm kötü adamları ortadan kaldırmak için infazcı olmaya karar vermiştir. Fakat son hedefi aslında masum biridir. Eğer EXIT, seksi ve güçlü bir kadın olan Sabrina konusunda yalan söylemiyorsa hangi gerçekleri saklıyordur? Engebeli Kuzey Carolina dağlarında firari olan Mason, Sabrina'yı korumak için her şeyi riske atar. Ateş yükselir fakat tutkunun yavaş yavaş yanan ateşiyle karşılaştırıldığında bu, hiçbir şeydir… Lena Diaz, bu romanında okuyucuyu tutku, güven ve sadakat üçgeniyle çevrelerken akıllara sadece bir soruyu getirir: Hangisi daha değerlidir?
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  2016
 • Sayfa Sayısı:
  336
 • ISBN:
  9786059442213
 • Yayınevi:
  Eksik Parça
 • Kitabın Türü:
CaNSeL 1⃣ 9⃣ 0⃣ 7⃣ KIRAÇ 
16 Oca 2017 · Kitabı okudu · 3 günde · Beğendi · 8/10 puan

#kitapyorum

Lena Diaz'ın yeni kitabı sizi ilk sayfasından itibaren esir alıyor ve sonuna kadar bırakmıyor. Kitap da tempo kesinlikle bitmiyor. 350 Sayfadan oluşuyor fakat, kitabın öyküsü akışı kolaylaştırıyor nasıl bittiğini anlamıyorsunuz. Kitap da diğer serisini okuyanlar bilir bu seride david buchanan ve eşi de var, ayrıca diğer kardeşlerden de bahsediliyor. Onları da görünce tanıdık bir dostu görmüş kadar çok sevindim. Lena Diaz yine harika bir iş çıkarmış. Serinin devamını dört gözle bekliyorum. Romantik gerilim sevenlere kesinlikle tavsiye edebilirim.

mucdem 
31 Ara 2017 · Kitabı okudu · 2 günde · Beğendi · 9/10 puan

Yazarı ilk Ölüm Falı kitabını okuyarak tanımıştım ondan sonrada düzenli takip listemde yer almaya başladı. Eğer Linda Howard kitaplarını okuyup sevdiyseniz onun tadını veriyor size.
Exit serisi, Ölüm serisinden bağımsız bir seri yalnız; Ölüm serisindeki dedektif ve FBI ajanımızda son sayfalara doğru kendini gösteriyor.
Sabrina Hightower sıraylasevdiklerini kaybetmiş bir kadın, önce abisi Thomas bir kaza sonucu ölüyor ardından da anne ve babası EXIT tur şirketinin zipline etkinliği sırasında hayatını kaybediyor, büyükbabası ise ölen torununun kazasını araştırırken kayboluyor, ve Sabrina'nın bilmediği şey ise tüm bu kayıpların aslında birbiri ile bağlantılı olduğudur.
Sabrina, gecenin bir yarısı evine izinsiz gelen misafirle karşılaşınca artık bildiği hayatı tamamen değişeceğini anlamıştır. EXIT adına çalışan Muson Hunt, çalışma prensibi ve iş ahlakı yüzünden verilen işi sorgulamaya başlayınca hiç bilmediği gerçeklerle karşılaşıyor, Sabrina ile birlikte EXIT e karşı savaşıyorlar ve tüm bunlar yaşanırken birbirlerine karşı yoğun duygular beslemeye başlıyorlar.
Güzel bir kitaptı, karakterleri okumak zevkliydi, her sayfasında ayrı heyecan, ayrı bir adrenalin vardı ve tabi aşk..
Serinin ikincisini merakla bekliyorum.Umarım fazla uzun sürmez.