İçinde Aşk Saklı Westmoreland Serisi 2

8,8/10  (52 Oy) · 
205 okunma  · 
44 beğeni  · 
2.213 gösterim
Dirseğini çimenlere yaslayarak Whitney'in yanına uzandı Clayton. Başparmağıyla Whitney'in yanağına dokundu ve genç kadının elmacık kemiğinin nazik kıvrımını parmak ucunda hissetti. Clayton bu kadının ruhuna, tazeliğine tapıyordu adeta; Whitney'in tutkusu iç yakıcı ve tahrik ediciydi. Bunu düşündüğünde bile Clayton iliklerine yayılan keskin bir acı hissediyordu. Bu kadın tıpkı onun umduğu gibi, hatta umduğundan da öte bir yaratıktı; inatçıydı, tatlıydı, şehvetliydi, küstahtı ve zekiydi. Heyecan verici bütün zıtlıkları içinde barındıran bir hazineydi. Clayton'ın hazinesiydi!
 • Baskı Tarihi:
  Şubat 2009
 • Sayfa Sayısı:
  679
 • ISBN:
  9944821339
 • Orijinal Adı:
  Whitney, My Love
 • Çeviri:
  Melek Aslı Öztürk
 • Yayınevi:
  Epsilon Yayınları
 • Kitabın Türü:
....Hüsna... 
30 Kas 2016 · Kitabı okudu · Beğendi · 9/10 puan

Muhteşem sizi derinden etkileyecek bir roman. Okuduğum en güzel romanlardan birisi herkesin okunmasını tavsiye ediyorum. Komik sohbetler, espiriler eğlendirirken duygusal sahneler sizi içine alacak..

Serpil Ağ 
 10 Eki 2016 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Whitney ve Clayton arasındaki çetrefilli aşk hikayesi beni bayağı yordu. Whitney'in davranışlarını eleştirirken birde bakıyorum. Clayton'un davranışlarını eleştiriyorum. Hani " iki arada bir derede kalmak " diye bir deyim vardır ya tam da bu romana göre.
Ama yine de güzeldi. Her ne kadar bir sevinip, üzülsek; bir üzülüp sevinsek de.

Bu kitaba ek olarak Düşler Krallığında ve Sen Gelmeden Önce kitaplarını okuyabilirsiniz. Bunlar bu kitabın içindeki bazı karakterler hakkında yazılmış kitaplar. Biri bu ailenin ilk atası diğeri ise Clayton'un erkek kardeşi Stephen hakkında yazılmış aşk kitapları. Her biri de içi ısıtan aşk hikayeleri.

Dilek 
12 Nis 2015 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Tarihi aşk romanı olarak okuduğum ilk kitap.
Bu kitaptan sonra bu türe ait pek çok kitap okusam da bende bu kitabın yeri ayrıdır.
Belki de ilk okuduğum kitap olduğu içindir. Bilemiyorum.
Herşeyden önce biraz Türk filmi tadında..
En beğendiğim tarafı karakterler daha ben ne olduğunu anlamadan nefret ederken bir anda aşık modunda değiller. O değişimi görebiliyorsunuz.
Bence kalınlığı kitabın son bakımından doyurucu olduğunun kanıtı.
Ki zaten bu tür romanları seven biriyseniz beğeneceğinizi düşünüyorum.

Çalışkanarı Çiğdem Özdemir 
30 Mar 2015 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

1 günde (24) saatte okunacak kitap, Judith MgNauught kitapları ben de bu etkiyi yapıyor.Genelde o gece hiç uyumadan kalınlığına göre 12 ile 24 saat arasında okuyup adeta içiyorum.İtiraf etmeliyim ki Aşk romanları çok keyifle okunuyor.ve BEN HİÇ TELEVİZYON (dizi) İZLEMİYORUM.
bu kitapta ayrıca yazarın ilk romanının güncellenmiş hali olduğu için biraz teferruatlı.Ama diğer kitaplarına atıfta bulunup karakterleri kullanması çok hoş.böylece gerçekten diğer kitaplar ilgi uyandırıyor.

Nur D. 
 24 Oca 2016 · Kitabı okudu · 3 günde · 7/10 puan

Judith McNaught kitapları benim için her zaman sürpriz olacak sanırım.

Yazarın kitaplarını okumak istiyor ama hep arka kapak yazısı veya yarım yamalak anladığım konuları yüzünden isteksizce öteye iteliyorum. Düşler Krallığı (okuduğum ilk McNaught kitabı) bana peşin hükümlü olmamam gerektiğini göstermiş olsa da İçinde Aşk Saklı'yı bir türlü okuyasım gelmiyordu. Ve itiraf edeyim; okumaya başlamamın tek sebebi serinin 3. kitabını okumak istememdi. Kendime "Önce ikinci kitabı oku!" dedim ve iyi ki de demişim!

Sinem 
28 Tem 2016 · Kitabı okudu · 9/10 puan

Yazar en başta Clayton'ı yan karakter olarak düşünmüş, esasen Paul ana karakter olacakmış. Yazar röportajında bahsederken; Clayton'ı daha yazdığım ilk anda onun büyüsüne bende kapıldım ve Clayton kendi kaderine kendi karar verdi demiş.
Kitapta da tam olarak böyleydi. Clayton Westmoreland parası ve ünvanı olmayan bir kıza kapılıyor ve reddedileceğinden emin olduğu için kızın babasıyla bir anlaşma yapıyor. Ama ufak bir sorun var..
Whitney çok asi ve dizginlenemez biri.
İkisi arasında geçen fırtınalı bir mücadele ve Whitney tam da ikna olmuşken Clayton ın yaptığı bir hata ilişkiyi yeniden çıkmaza sürüklüyor..
Uzun süre unutulmayacak destansı bir aşk öyküsü..
"Team Clayton Westmoreland; çünkü o bizim küçüğü olmak istediğimiz dükümüz."

Yasemin Ocak 
15 Ağu 2016 · Kitabı okudu · Beğendi · 8/10 puan

Bir kitapta bu kadar yanlış anlaşılma olamaz :) Bir kadının aşık olduğunu Sandığı bir adamın gerçek yüzünü farketmesi aynı zamanda onu seven gerçek bir adamın kalbini çalmak için verdiği çabaları farketmesiyle alevlenen bir aşkı anlatıyor isim vermedim okuyunca zaten anlayacaksınız☺

Berfin Arzu 
 13 May 2016 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Bazı kitapları bitirdikten sonra kapağı kapatır bir süre duraklarsınız ve yüzünüzde bir gülümseme oluşur ya, Judith Mcnaught'ın tüm kitapları aynı etkiye sahiptir. Ama bu kitap hepsinden ötede. Üzerinden 40 sene geçse de asla unutulmaz, her okunduğunda ayrı bir haz verir. Mutlaka okunması gereken muhteşem bir kitap. (Kalınlığına aldanmayın bir günde bitiyor.)

Okuyucu 
19 Ara 2016 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Romatik kraliçe diye boşuna dememişler diyorum... Soluksuz okudum. Her kitabı gibi buda beni bağladı. Nasıl baģlamaz? Kadın hem gerçekçi hem de büyüleyici...

Kitaptan 2 Alıntı

Dilek 
25 Mar 2015 · Kitabı okudu · İnceledi · Puan vermedi

Öyle taş kalpli bir adamım ki babanın borçlarını temizleyip onu hapishaneye girmekten kurtardım. Öyle bencilim ki orada öylece dikildim ve Sevarin'le birbirinize kur yapmanızı izledim. O kadar küstahım ki o lanet olasıca piknikte o adamın yanına oturup bana nispet yapmana katlandım ve bunları neden mi yaptım? Çünkü vahşi ve iblis ruhumla dilediğim tek şey sana adımı vermek, sana toplumda erişilemeyecek kadar üst düzeyde bir konum kazandırmak ve sana gücümün erişebildiği bütün güzelliklerle donatılmış zengin bir hayat sunmaktı.

İçinde Aşk Saklı, Judith McNaughtİçinde Aşk Saklı, Judith McNaught