İyi Tanrının Çocukları

7,0/10  (1 Oy) · 
1 okunma  · 
0 beğeni  · 
221 gösterim
Hayatın anlamı ve anlamsızlığı, aşklar, yalnızlıklar ve dostluklar üzerine, temposu hiç düşmeyen, okuru insan ruhunun derinliklerine götüren, çarpıcı bir roman…

"İşte böyle… Hayat sahip olduğun her şeyi bir anda çeker alır elinden. Öylece bakakalırsın."

Göksel ve Poyraz… İki yıl önceki Sevgililer Günü'nde hayatları değişen iki insan. Sevgililer Günü farklı nedenlerle onlar için bir dönüm noktası olmuş, Poyraz geçirdiği kaza nedeniyle sakatlanmış, Göksel ise bir aşk uğruna hayatını mahvetmiştir.

Poyraz'ın verdiği gizemli iş ilanı, ikisinin tanışmasına vesile olur. Ve birlikte geçmişe doğru tedirgin edici bir yolculuğa çıkarlar. Poyraz'ın yaşamak ve ölmek arasında bir seçim yapmaya çalıştığı, Göksel'in ise yaşadığı travmayla boğuştuğu bir yolculuktur bu.

İyi Tanrının Çocukları hayatın anlamı ve anlamsızlığı, aşklar, yalnızlıklar ve dostluklar üzerine, temposu hiç düşmeyen, okuru insan ruhunun derinliklerine götüren, çarpıcı bir roman.
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  2015
 • Sayfa Sayısı:
  320
 • ISBN:
  9786050927313
 • Yayınevi:
  Doğan Kitap
 • Kitabın Türü:
Gamze Sarıkaya 
29 Oca 2016 · Kitabı okudu · 7/10 puan

Kitap çok yarım kalmış gibi bitti,kızın düşündüklerini,poyrazın hissettiklerini kavrayamadan son buldu.Genede kitabın içinde çok yaratıcı bölümler vardı ,kurgusunu sevdim ve garip bir şekilde bitirene kadar insanın içi rahat etmiyor.