Kabus Night Chill Serisi 1

8,0/10  (4 Oy) · 
7 okunma  · 
3 beğeni  · 
588 gösterim
Ölüm hiçbir ayrım gözetmiyordu ve onun tek çıkış yoluysa ölüm karşısında durabilmekti.

Jack Tremont eşi ve iki kızıyla birlikte kendisine musallat olan geçmişini geride bırakıp yeni bir yaşam kurma düşüncesiyle sakin bir kasabaya yerleşir. Fakat çok geçmeden Jack kendisini geçmişinden çok daha karanlık, aldatıcı ve doğaüstü bir kabusun içinde bulur. Fırtınalı bir gecede karşısına çıkan gizemli ve korkutucu bir yabancı olan Nate Huckley küçük kızı Sarah’nın peşindedir.

Gerçeküstü bir dünyada olanları anlamlandırmaya çalışan Jack, kızının ortadan kayboluşuyla bir anda baş şüpheli olur. Kızını kaçırmakla suçlanan Jack’in artık tek bir şansı vardır: Olayların arkasındaki yüzlerce yıllık gerçeği açığa çıkarmak.
 • Baskı Tarihi:
  Kasım 2017
 • Sayfa Sayısı:
  568
 • ISBN:
  9786051882185
 • Orijinal Adı:
  Night Chill
 • Çeviri:
  Kader Ay
 • Yayınevi:
  Arkadya Yayınları
 • Kitabın Türü:
Selenay Afşar 
 25 Oca 09:24 · Kitabı okudu · 12 günde · Beğendi · 7/10 puan

Akıcı ve heyecanla ilerliyor kitap. Yoğun nöbetlerim olduğundan benim için uzun sürdü bitirmek ama bir solukta okunacak bir kitap. Gerilim, polisiye, doğaüstü etkenler barındırıyor kitap ve yazar hepsini harika bir şekilde harmanlamış. Son 300 sayfayò neredeyse 1 gecede bitirdim diyebilirim. Film izliyormuş gibi hissettim kitabı okurken, acaba ne olacak diye merak ediyor elinizden bırakamıyorsunuz.

Yazarın sonsözünde "insan davranışı ve eğilimlerinin karanlık yönetme yaptığın bu yolculuktan zevk aldığını umuyorum. Bu hikayenin doğaüstü unsurları aşırı kafein yüklenen hayal gücünün ürünü olsa da dengesiz bireyler tarafından kaçırılan çocuklar gerçek ve korkunç bir mesele." Diyor. Kitabı sonsözün ilk paragrafı ile anlatabiliriz aslında.

Devamı gelecek hissi yarattı ben de kitabın sonu, umarım gelir sabırsızlıkla bekliyorum. Keyifli okumalar.

    Korku gerilim kan ceset morg tıbbi araştırma Kızılderili inanışları eski ayinler kurbanlar yeraltında bir mağara.... Adrenalin yüklü okumaya başlayınca bırakmayacağınız, doğaüstü olaylar ile bezeli bir kitap Kabus Çerezlik hızla akıp giden kitaplardan değil Kabus. Dolu dolu....

Yağmur 
11 Şub 10:31 · Kitabı okudu · 27 günde · Puan vermedi

İlk başlarda biraz sıkılsam da Sonrası çok sürükleyici ve heyecanlı bir kitap idi.Kan,ceset,morg Ve iki kardeşin geçmişten kurtulmak için yaşadığı birçok şey anlatılmakta.Keyifli okumalar.

Kitaptan 1 Alıntı

Selenay Afşar 
 18 Oca 14:22 · Kitabı okudu · İnceledi · Beğendi · 7/10 puan

... Belki de bir hata yapmıştı. Yanlış bir ilaç filan vermişti. Bu tarz durumlara daha önce tanık olmuştu. Halkın sandığından daha sık gerçekleşen bir durumdu bu. Çok az uykuyla ve stres altında çalışmaktan yorgun düşen doktorlar ve hemşireler hata yapıyordu.

Kabus, Jeff Gunhus (Sayfa 213 - undefined)Kabus, Jeff Gunhus (Sayfa 213 - undefined)