Mahrem

8,2/10  (10 Oy) · 
37 okunma  · 
6 beğeni  · 
627 gösterim
Sadece birkaç öpücük nasıl bu kadar fırtınalı bir arzu yaratabilir?
Güzel Grace Paget kaçırılmış, gizlice uzaktaki bir çiftliğe götürülmüş ve hiç tanımadığı bir adamın her arzusunu karşılaması söylenmiştir, eğer bu isteği yerine getirmezse hayatını kaybedecektir. Grace onu kaçıranların sandıklarının aksine bir fahişe değildir ve hayatını kurtarmak için her türlü riski göze alacaktır fakat birden kendini bu tanımadığı yakışıklı adam tarafından baştan çıkarılmış bir halde bulur. Adamın gözlerindeki bir şey Grace'e onun göründüğü kadar acımasız olmadığını fısıldar.
Sheene'in, bu kadının çiftliğe neden ve nasıl getirildiğine dair hiçbir fikri yoktur. Bir mahkûm gibi kilit altında tutulan ve herkes tarafından "deli" olarak tanınan bu adam hayatını geri kazanmak için her şeyi yapmaya hazırdır fakat Grace'in büyüleyici güzelliği bütün amaçlarını unutmasına sebep olur. Ve onun yanından bir an bile ayrı kalmak istememesine rağmen Grace'in zorla çiftlikte tutulmasına da dayanamaz. Birlikte onları tuhaf bir şekilde bir araya getiren bu güce karşı gelmeleri gerekmektedir. Ancak o zaman birbirlerine ait olacaklardır. Sonsuza kadar...
 • Baskı Tarihi:
  Ağustos 2009
 • Sayfa Sayısı:
  392
 • ISBN:
  9789944821810
 • Orijinal Adı:
  Untouched
 • Çeviri:
  Aslı Tümerkan
 • Yayınevi:
  Epsilon Yayınları
 • Kitabın Türü:
Hümeyra Akbulut 
03 Ağu 17:32 · Kitabı okudu · 3 günde · Beğendi · 9/10 puan

.
.
.
Grace Paget kaçırılmış, gizlice uzaktaki bir çiftliğe götürülmüş ve Lord Sheen'in her arzusunu karşılaması söylemiştir , eğer bu isteği yerine getirmesi hayatını kaybedecektir. Grace onların sandıkları gibi bir fahişe değildir ve hayatını kurtarmak için her türlü riski göze alacaktır fakat birden kendini bu yakışıklı adam tarafından başka çıkarılmış bir halde bulur. Adamın gözlerindeki bir şey Grace onun göründüğü kadar acımasız olmadığını fısıldar.
Sheen'in, bu kadının çiftliğe neden ve nasıl getirildiğine dair hiçbir fikri yoktur. Bir mahkûm gibi kilit altında tutulan ve herkes tarafından "deli" olarak tanınan bu adam hayatını geri kazanmak için her şeyi yapmaya hazırdır fakat Grace'in büyüleyici güzelliği bütün amaçlarını unutmasına sebep olur. Ve onun yanından bir an bile ayrı kalmak istememesine rağmen Grace'in zorla çiftlikte tutulmasına katlanamaz. Birlikte, onların tuhaf bir şekilde bir araya getiren bu güce karşı gelmeleri gerekmektedir . Ancak o zaman birbirlerine ait olacaklardır . Sonsuza kadar...
.
.
.
#Mahrem
#AnnaCampbell
#Epsilon
#GraceMatthew
#HümeyranınKütüphanesi

Özlem Ekiz 
01 May 18:45 · Kitabı okudu · 5 günde · 10/10 puan

Tarihi aşk romanlarında kahramanlar sorunlar yaşar ama onlara sorun demek bana ters geliyor daha çok sıkıntı diyebilirim. Bazı romanlar da var ki karakterlerin yaşadıkları gerçekten sorundur ve karakterlerin ne denli acı çektikleri gözler önüne serilir. Ne yazık ki tarihi aşk romanlarında daha çok sıkıntılı olan durum ve karakterler görürüz. Anna Campbell ise sorunlu karakterler ve durumlar yaratan ve yarattığını da büyük bir başarıyla gözler önüne seren bir yazar.

Hayatı zaten yeterince berbat olan birinin yanlış anlama yüzünden hayatının daha da kötüye gideceğini düşünürken -ki daha da kötüye gidiyor- aslında aşkı bulursa ne olur? İşte bu roman bu soruya mükemmel bir cevap veriyor. Grace-Matthew asla unutmayacağım çiftlerden biri olarak kalacak.

Kitaptan 1 Alıntı

Hümeyra Akbulut 
27 Tem 12:17 · Kitabı okudu · İnceledi · Beğendi · 9/10 puan

Hayal kırıklığı tozlu satılmamış kitap raflarından daha etkili bir şekilde hayatının bir parçası oldu ...

Mahrem, Anna Campbell (Sayfa 136)Mahrem, Anna Campbell (Sayfa 136)