Neyse Ki Çocuk Yaptım

8,8/10  (6 Oy) · 
16 okunma  · 
3 beğeni  · 
727 gösterim
Çocuk Da Yapamadım Kariyer De adlı romanıyla okurlarını roman karakterlerinden biri gibi hissettiren Vefa Enver'den, serinin son romanı.

Sibel ve Ahu'yu tanıyorsunuz... Aslı'nın ona hiç benzemeyen kardeşi Nazlı ile tanışacağınız bu roman Çocuk da yapamadım Kariyer de serisinin en tatlı kitabı. Kızlar bu romanda aşkın ve tutkunun onlara açtığı yoldalar!

Sevdiğiniz ve içlerinden biri gibi hissettiğiniz üç arkadaşın işlerinin yoluna girdiğini, sonunda istedikleri gibi yaşadıkları bir hayatları olduğunu mu düşünüyorsunuz? Yoksa bunu umuyor musunuz?

Merakınızı gidermenin tek yolu var... haydi okuyun!

Eğer kahramanlarımızı bu kitapta tandıysanız, Sibel, Ahu ve Aslı'nın maceralarını Bunu Sen İstedin ve Çocuk da Yapamadım Kariyer de'den okumak isteyebilirsiniz.
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Kasım 2013
 • Sayfa Sayısı:
  304
 • ISBN:
  9786055358495
 • Yayınevi:
  Ephesus Yayınları
 • Kitabın Türü:
FATMA AKSU 
17 Tem 13:40 · Kitabı okudu · 3 günde · Beğendi · 10/10 puan

ASLI ENVER ROMANTİK KOMEDİ YAZARI.. SERİNİN ÜÇÜNCÜ VE SON KİTABI. KEYİFLE OKUNAN , EĞLENCELİ, SÜRÜKLEYİCİ, ROMANTİK VE KOMİK..ÜÇ ARKADAŞ ASLI, AHU VE SİBEL VE ÜÇÜNÜN AŞK HAYATLARI ,BENİM FAVORİM OLAN ÇİFT ASLI İLE HAKAN ...BU SON KİTAPTA MUTLU SONA KAVUŞUYORLAR. ASLI EN SONUNDA AKLINA BAŞINA DEVŞİRİYOR. VE BU SON KİTAPTA BİRDE ASLI'NIN KARDEŞİ NAZLI ARAMIZA KATILIYOR. VE BARAN'IN KARDEŞİNE AŞK OLUYOR. NAZLI VE KADİR. BİR BARAN , SİBEL VAKAASI DAHA...