Çocuk Da Yapamadım Kariyer De

6,4/10  (16 Oy) · 
39 okunma  · 
7 beğeni  · 
883 gösterim
Vefa Enver'in pembe dünyasının kapılarını Ephesus Yayınları aralıyor. Hasretle beklenen karakterlerle sizleri buluşturuyor. 4. baskısı ile "Çocuk da Yapamadım Kariyer de" efsanesi geri dönüyor! Birbirlerinden tamamen farklı üç arkadaş Ahu, Aslı ve Sibel'in kesişen hayatlarının hikâyesini okumak çok eğlenceli olacak.

Ahu kendini ispat etmek için kariyeriyle uğraşırken, Aslı iş hayatına tutunmakta geç kaldığını düşünüyor. Aralarında en umursamaz olan Sibel ise hayatın gerçekleriyle karşı karşıya. Kızlar kendi hayatlarındaki bilmeceleri çözmeye uğraşırken olan tabii ki sevgililerine oluyor! Bir arada olmaları da ayrılmaları da imkânsız olan çiftlerin aralarında geçenleri okuyanlar ise kendi hayatlarının nereye gittiğini sorgularken buluyor kendilerini. Vefa Enver'in çok sevilen kahramanları Ahu, Aslı ve Sibel'in hayatları öyle renkli ki okuduğunuzu unutup kendinizi onların arasında bulacaksınız. Bu zevk biraz daha sürsün isterseniz Bunu Sen İstedin ve Neyse Ki Çocuk Yaptım ile devam edebilirsiniz…
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Aralık 2013
 • Sayfa Sayısı:
  400
 • ISBN:
  9786055358471
 • Yayınevi:
  Ephesus Yayınları
 • Kitabın Türü:
FATMA AKSU 
17 Tem 13:44 · Kitabı okudu · 2 günde · Beğendi · 10/10 puan

ASLI ENVER ROMANTİK KOMEDİ YAZARI.. SERİNİN İLK KİTABI. KEYİFLE OKUNAN , EĞLENCELİ, SÜRÜKLEYİCİ, ROMANTİK VE KOMİK..ÜÇ ARKADAŞ ASLI, AHU VE SİBEL VE ÜÇÜNÜN AŞK HAYATLARI ,BENİM FAVORİM OLAN ÇİFT ASLI İLE HAKAN OLDU. VE BENCE EN KARAKTERLİ OLAN ASLI BENCE. VE ASLI TURNAYI GÖZÜNDEN VURDU. GENEL MÜDÜRÜ ONU TAVLADI. HAKAN 2 AY BOYUNCA ASLININ PEŞİ,NEDEN KOŞTU. AMA ASLININ BUNDAN HABERİ YOKTU. ANLADIĞINDA VE AŞK ÇANLARI ÇALMAYA BAŞLADI. ASLI GERÇEKTEN AŞKI HAK EDİYOR. UMARIM HAKAN'IN AİLESİ SORUN OLMAZ. ...

merve çakıcı 
07 Ağu 2015 · Kitabı okudu · 4/10 puan

kitap başlığı çok ilgimi çekmişti fakat ne yazık ki umduğum kadar güzel değildi, kafa dağıtmak için uygun bir kitap.fakat kitabın adı bütün karakterleri kapsayacak şekilde uyarlanmamış.

Ecenur Güven 
27 Mar 2015 · Kitabı okudu · 4/10 puan

İlk kitap olduğundan olsa gerek gerçekten karakterleri tanıtmak adına yazılmış gibi. Başlarda pek sürükleyici olmasa bile sonlara doğru en azından küçük kıpırtılar oluyor.
Tek kusuru biraz düz, duygusuz yazılmış olması.

ozge 
29 Ara 2014 · Kitabı okudu · Beğendi · 3/10 puan

Romantik komedi kitaplarını kafamı dağıtmak için okumayı seviyorum. Sex and the city tarzında sürükleyici bir kitap