Kayıp Ruh Yitik Beden (Kitap Boyunca av mı? Avcı mı? Olduğunuzu sorgulayacaksınız.)

8,3/10  (6 Oy) · 
9 okunma  · 
4 beğeni  · 
478 gösterim
Alara özel olduğunu biliyordu bu aynı zamanda onun lanetiydi. İnsanları mutlu ederken kendini mutsuzluğa ve yalnızlığa mahkum eden yeteneğini zaman zaman sorgularken, karşısına hiç beklemediği anda çıkan ve ilk görüştü aşık olduğu hasanın varlığıyla yol ayrımına girer.

Tam seçim yapacağı sırada verilen görev le beraber kendini geçmiş ve geleceği arasında kapana kısılı bulur.

Alara şimdi aşk, ailesi ve de görevi arasında seçim yapmak zorundadır. Peşinde mafya, katiller ve geçmişi vardır. Mutluluğu nasıl yakalayacağını okurken kendinizi bambaşka bir alemde heyecanlı bir macera avına tanık olarak bulacaksınız.

Roman boyunca av mı? Avcı mı? Olduğunuzu sorgulayacaksınız.
 • Baskı Tarihi:
  2014
 • Sayfa Sayısı:
  250
 • ISBN:
  9786058537194
 • Yayınevi:
  Elf Yayınları
 • Kitabın Türü:
Esin Aykan 
 30 Mar 15:21 · 10/10 puan

"Kayıp Ruh Yitik Beden" akıcı, fantastik bir roman..Konusu itibariyle diğer gerilim romanlarından biraz değişiklik gösteriyor.. Alara özel güçleri olan genç bir kız yani bir beden gezer..Görevi zor durumda olan insanların bedenlerine girerek yardım etmeye çalışmak, bu aşamada tek dayanağı babaannesi.. Ama annesi ve de babası babannesiyle aynı odada kalmasını istemiyor..Çünkü özel güçleri olduğunu bilen tek kişi babaannesi.Annesi ve babası psikolojisinin babannesinin bozduğunu düşünerek aralarına mesafe koymaya çalışıyorlar. Babaannesi hayata veda ettikten sonra Alara evden ayrılıp kendi hayatını kuruyor..
İlerleyen zamanda da Ayşe adlı yaşlı bir kadından mektup alıyor, mektupta kadının kendi hayat hikâyesi var sahibi olduğu evi ve de kütüphanesini kızımıza bırakıyor.
Kütüphanesine sürekli gelen öğrencilerin psikoloji hocası Hasan'la yakınlaşmaya başlıyorlar ve kitap boyunca heyecana o da dahil oluyor..
Gelişmesi o kadar iyi sağlanmış ki hiç kopukluk yaşamadım.. Selvi'yle olan bağlantısı beni şaşırtsa da sevindirdi de..
Sonlara doğru Alara'nın hayatında güzel bir gelişme yaşanıyor ama bir eksikle..