Bana Prenses Deme

6,1/10  (29 Oy) · 
56 okunma  · 
13 beğeni  · 
1.724 gösterim
Hırs, tutku, kıskançlık ve nefret duyguları arasında beklenmedik bir biçimde filizlenen muhteşem bir aşkın hikâyesini okumaya hazır mısınız?

Babasının biricik prensesi, dünyalar güzeli Nil, bir gün cici kız olmaktan sıkıldığına karar verip çocukluğundan beri âşık olduğu Murat'ı tavlamanın yollarını ararken, kalbini âşık olmayı en son umacağı erkeğe kaptırır.

Aşka inanmayan bir erkek olarak uzun soluklu ilişkilerden kaçınan ve herhangi bir şeye karşı alışkanlık geliştirmek fikrinden nefret eden Yiğit için yenilik, değişiklik, farklı tatları keşfetmek hayatının temel zevkleridir. Ansızın karşısına çıkan Nil'i tecrübesiyle baştan çıkarırken, bu oynadığı oyunda hayatının ve kalbinin kontrolünü tam anlamıyla ona kaptıracağından habersizdir.

Baş döndürücü güzellikte, masum ve tecrübesiz bir genç kızın, aşk oyunlarını teker teker öğrenişini gülümseyerek okuyacak ve âşık olduğunu sandığı erkek ile nefret ettiğini sandığı erkek arasında bocalarken, gerçek aşkı keşfedişine tanık olacaksınız.
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Temmuz 2014
 • Sayfa Sayısı:
  480
 • ISBN:
  9786055358655
 • Yayınevi:
  Ephesus Yayınları
 • Kitabın Türü:
Gökçe Arslan 
29 Haz 20:58 · Kitabı okudu · 5/10 puan

Bana kitap okumayı sevdiren kitaptır kendisi. Yıllar önce okumuştum ve çok beğenmiştim. Şimdi kitabı pek beğenmesem de o zamanki aklım işte :D. Öylesine okunabilir. Ama kitap çok vıcık vıcık. Romantik kitapları sevmiyorsanız katiyen okumayın. Sizi kitaplardan soğutabilir.

Duygu 
 23 Oca 2016 · Kitabı okudu

Kitabı kafa dağıtmak için okudum. Prenses gibi yetiştirilen genç bir kızın bir nevi hayata atılmasını, kendinden yaşça büyük birisi ile ilişkisini konu almış. Gereksiz diyaloglar, abartilmis sahneler vardı.

ozge 
02 Oca 2015 · Kitabı okudu · 5/10 puan

Romantik komedi türünü sevenler için güzel bir kitap. Ben bu türün sıkı takipçisi olmamakla birlikte arada kafamı boşaltmak için okuyorum. Yılı uğurlarken güzel bir kitap oldu. Büyümekle çocuk kalmak arasında kalan bir genç kızın deneyimsizliklerini, hayata karşı duruşunu, aşk ile takıntı arasındaki gitgellerini anlatan bir kitap. Çocukları prenses olarak büyütmektense hayatın içinde büyütmek belkide daha iyidir. Bazı sahnelerin fazla uzatıldığını düşünüyorum.

Hafsa Kamilof 
04 Şub 2016 · Kitabı okudu · 6/10 puan

Vefa Enver kitapta sadece bir karaktere odaklanmayıp diğer karakterlererede odaklanmıştı. Ben şahsen bütün karakterleri sevdim ama Nil yani baş karakterimizi kitabın sonlarına doğru sevemedim çünkü kızın çocukça hareketleri gittikçe olgunlaşacakken dahada batırıyor kendini. Diyaloglar gerçekten çok güzeldi ama yoğun olduğu için diyaloglardanda sıkıldım. Çok güzel başlayan kitabın gittikçe hazinleşmesi beni gerçekten üzdü.