Ölümden Sonra Neler Oluyor?

8,3/10  (4 Oy) · 
9 okunma  · 
2 beğeni  · 
625 gösterim
Ölüm olgusu hiç bu kadar derinlemesine incelenmedi...

Ölümü ele aldığımız bu kitabımızın sonuna geldiğinize göreceksiniz ki doğum da size çok farklı görünmeye başlayacak ve böylelikle ölümden sonra sonsuz evrenin içinde, bu dünyadan çok daha ileri düzeyde bulunan "Galaktik Uygarlıklar" içinde bir gün bizlerin de yer alabileceğimiz gerçeği ile yüzyüze geleceksiniz.

Bu sonsuz evrende, bu sonsuzluğa uzanan yolda ilerleyen insanlık ailesi olarak, bir gün hepimiz bu dünya gezegeninden ayrılacağız...Ve o zaman bu gezegende yaşadıklarımızın tümü, kozmik bir anı olarak ruhsal hafızamızda saklı kalacaktır.

Kitabın içeriğini sizlere daha fazla tanıtmaya gerek duymuyoruz. Çünkü kitabın ismi, kitabın konusunu yeterince özetliyor.
(Tanıtım Yazısından)
Erhan Kurupınar 
26 Tem 2016 · Kitabı okudu · 2 günde · 5/10 puan

Ezoterik bilgileri merak ediyorsanız ve parapsikolojiye ilgi duyuyorsanız gayet güzel bilgiler veren bir kitap.Ölümden sonra neler olduğunu tanıklar sayesinde anlatmaya çalışmış yazar.Genelde kısa bir süre ölüm yaşayan insanların anlattıkları birbirine yakın.Öldükten sonra yukarıdan bedenlerini görebiliyorlar ancak seslerini duyuramıyorlar.Öldükten sonra sizi rehber bir ruh karşılıyor ve telepatik yoldan konuşma gerçekleşiyor.Ölenler bir ışıkla karşılaştıklarını belirtiyorlar her defasında.Bunların dışında daha birçok bilgi var öte alem ile ilgili.