OT Dergi - Sayı 84 (2020 Şubat)

·
Okunma
·
Beğeni
·
911
Gösterim
Adı:
OT Dergi - Sayı 84
Alt başlık:
2020 Şubat
Baskı tarihi:
Şubat 2020
Format:
Karton kapak
ISBN:
97713084500030
Kitabın türü:
Dil:
Türkçe
Ülke:
Türkiye
Yayınevi:
Ot Dergisi
51 syf.
Dergileri ay ay almak yerine fuardan set halinde alanlardanım. Çok nadir aylık dergi alırım. Bu ayki çok güzeldi, iyi ki almışım. Zevkle okuyacaksınız.
Orhan Pamuk gibi dünyaca tanınan bir yazarımızın, romanlarını yazarken yaptığı araştırmalar, röportajlar ve daha niceleri. İlginç konular ele alınmış.
Dergileri karışık sırayla okuyorum evet
250 syf.
·2 günde·Puan vermedi
Bu ayki sayıyı çok beğendim. Birbirinden güzel yazılar yer almakta. Bunun yanında eğer Orhan Pamuk'un kitaplarını okuduysanız ilginizi çekecek bir Orhan Pamuk söyleşisine hazır olun. Çok güzel bir sohbet...
250 syf.
·5 günde
Sevgili dost,
Bu sayıda yazarlarla yapılan röportaj olarak, Orhan Pamuk ile yapılmıştır.
Yapılan röportaj ta genel olarak gündem ve ülke sorunları konuşulmuş olup çok akıcı ve bilgi dolu bir yazı olmuş.

Tolga Çevik ve değerli eşinin samimi sohbeti gerçekten çok güzeldi.. hayat üzerine akıcı ve güzel bir yazı olmuş. Yazıdan güzel bir alıntıyıda yazmak istiyorum “Hayatla yarışanın kazanma şansı yok.”

Yine bu sayının beğendiğim köşesi Cem Karaca köşesi oldu. Cem KARACA’nın anılarını okumak ayrı bir keyif oldu. Ayrıca dergide Ece Temelkuran yazısı, Emrah Serbes’in Behzat Ç. Hikayesi, Rewhat’ın kutsal çizimleri çok güzeldir.


Emeği geçen herkese çok teşekkürler. İyi okumalar..
250 syf.
·26 günde·7/10 puan
Geldik bir Ot derginin daha sonuna :-) Aralık ve ocak sayısından sonra daha az özenle hazırlanmış bir dergiydi bence. Orhan Pamuk ropörtajıyla durumu kurtarmaya çalışmışlar. Orhan Pamuk anlattıklarıyla olduğu kadar çalışma odasının dekorasyonuyla da etkileyiciydi.
Sonra Canım Tolga Çevik, çok güzel bir adammışsın, fark edememişim, kusura bakma. Tolga Çevik ve değerli eşinin samimi sohbeti beni Orhan Pamuk röportajından daha çok etkiledi.
Bu sayının en sevdiğim köşelerinden biri de Cem Karaca köşesiydi, anılarını okurken yüzünüzde kocaman bir tebessüm oluşuyor, öldükten sonra bile insanları güldürebilmek ne güzel.
Son olarak Ertuğrul Mavioğlu, Allah sana uzun ömür versin, sen hep yaz, biz de hep bir dostla dertleşir gibi okuyalım seni.
Emeği geçen herkese çok teşekkürler..
250 syf.
·Puan vermedi
Derginin kalitesi tartışılmaz. Orhan pamukla röportaj, Emrah Serbes’in Behzat Ç. Hikayesi, Rewhat’ın kutsal çizimleri ve benim için en önemlisi Seyithan Kömürcü’nün yeni basılacak kitabında bulunan bir şiiri muazzam :)
Zamana güvenmemeyi çocuk yaşta öğrenmelisiniz. 40 dakikalık derslerin 8 saat; 10 dakikalık teneffüslerin 20 saniye gibi geçtiğini fark ettiğiniz yaşlarda. Çünkü zaman olan bir şey değil, hissedilen bir şey.

Kitabın basım bilgileri

Adı:
OT Dergi - Sayı 84
Alt başlık:
2020 Şubat
Baskı tarihi:
Şubat 2020
Format:
Karton kapak
ISBN:
97713084500030
Kitabın türü:
Dil:
Türkçe
Ülke:
Türkiye
Yayınevi:
Ot Dergisi

Kitabı okuyanlar 252 okur

  • İrem Ak
  • Zemheri⛓
  • Mine Hacer Şahin
  • Şüheda Aslan
  • İzmirin Egesi
  • Cüneyt KAYA
  • zâhra
  • Elif
  • Nesrin Maden
  • Jiyan...

Kitap istatistikleri

Okur puanlamaları

10
%16.7 (8)
9
%22.9 (11)
8
%22.9 (11)
7
%22.9 (11)
6
%14.6 (7)
5
%0
4
%0
3
%0
2
%0
1
%0