S*ktir Et Terapi Hayatın Anlamını Bulmaya Çalışma Çünkü Yok

6,6/10  (5 Oy) · 
14 okunma  · 
3 beğeni  · 
610 gösterim
Seni üzen her şeyi s*ktir et

Kendi yolunda gitmek harika bir duygudur...

Bazen, S*ktir Et demek iyi gelir. Birçoğumuz kendi yarattığımız hapishanelerde tutsak kalıyoruz; gerçekten önemi olmayan şeyleri fazlasıyla umursuyoruz ve hayallerimizi unutuyoruz. İşte S*ktir Et bu noktada size yardımcı olacak; başkaları sizin hakkınızda ne düşünürse düşünsün, bakış açınız değişecek, gerçekten ne istediğinize konsantre olacak ve istediğiniz şeyin peşinden koşacaksınız. John C. Parkin ve eşi Gaia, 2005'ten beri İtalya'da S*ktir Et günleri düzenliyor. Bu kitapta, ilk defa, birçok insan boş versin ve özgürlüğüne kavuşsun diye S*ktir Et'i nasıl kullandıklarına dair detayları anlatıyorlar. Ayrıca bu küfürlü ifadeyle elde edeceğimiz derin mutluluğun kapılarını aralayacak sırları da okuyucu ile paylaşıyorlar.
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Aralık 2012
 • Sayfa Sayısı:
  400
 • ISBN:
  9786054503964
 • Orijinal Adı:
  F**k It Therapy
 • Çeviri:
  Figen Kılavuz Kılıç
 • Yayınevi:
  Arunas Yayıncılık
 • Kitabın Türü:
Seda Köktürk 
13 Nis 2016 · Kitabı okudu · 23 günde

Büyüdükçe ve zaman geçtikçe yaşadığımız olaylar nedeniyle çevremize kalın duvarlar örer ve kendi hapisanemize inşa ederek kendi kendimizin özgürlüğünü kısıtlarız. Bu 400 sayfalık kitabında yazar bu duvarları yıkmanın ancak takma kafaya boşver diyerek anın tadını çıkarmamızı öneriyor bizlere.
Anlaşılır kolay bir üslupla yazılmış, adete iki arkadaş karşılıklı sohbet ediyormuş gibi hissetiriyor. Bazen biraz abartıp "hadi gittim ben görüşürüz" bile denmiş aralarda....
Özünde anlatılmak istenen, işlenen konuyu başarılı buldum fakat fazla laubali ve uzun geldi...

Mehmet Coşkun 
09 Ağu 2015 · Kitabı okudu · 5/10 puan

Bu kitabı internet üzerindeki ilk kitabının reklamları üzerine satın aldım ancak kitap çok büyük oranda klişe hikayelerin bütünleşmesinden meydana geldiği için insan bir süreden sonra sıkılmaya başlıyor. Kişisel gelişim anlamında okunmak istenen bir kitapsa küçük farklı bakış açıları katıp insana az da olsa değer katabilir ama daha fazlası değildir.

Thingol 
30 Eyl 2016 · Kitabı okudu

Kolaylıkla uygulanabilir meditasyon yöntemi,enerji kontrolünü ve yönlendirmeyi popüler bir kelimeye bağlayıp farklı bir bakış acısı kazandırmış

Kitaptan 1 Alıntı