Kitap
S*ktir Et

S*ktir Et

OKUYACAKLARIMA EKLE
5.2
905 Kişi
3.632
Okunma
449
Beğeni
26,4bin
Gösterim
200 sayfa · 
 Tahmini okuma süresi: 5 sa. 40 dk.
Basım
Türkçe · Türkiye · Arunas Yayıncılık · Şubat 2011 · Karton kapak · 9786054429325
Orijinal adı
F**k It: The Ultimate Spiritual Way
S*ktir Et demek sizi iyi hissettirir. Mücadeleden vazgeçmek, ne hoşunuza gidiyorsa onu yapmak, çevrenizdekilerin sizin hakkınızda düşündüklerini umursamamak ve kendi yolunuzdan gitmek harika bir duygudur. John C. Parkin'in bu komik ve ilham verici kitabı, S*ktir Et demenin; Doğunun boş verme, vazgeçme ve bir şeylerin o kadar da önemli olmadığını fark ederek gerçek özgürlüğü bulma gibi ruhani fikirlerinin kusursuz bir Batı ifadesidir. S*ktir Et; şarkı okumak, meditasyon yapmak, sandalet giymek ya da tütün yemek gibi eylemler gerektirmeyen ruhani bir yoldur. Modern zamanın küfürlü söylenişiyle, S*ktir Et, Batılıları şöyle bir sarsıp kendilerine getirecek, anlam dolu hayatlarımıza egemen olan stresi ve gerginliği ortadan kaldıracaktır.  Bu yüzden, bütün sorunlarınıza ve meselelerinize S*ktir Et demenin bir yolunu bulun. Hayatınızda yapmanız "gerekenlere" S*ktir Et deyin ve sonunda başkaları ne düşünürse düşünsün, neyi yapmak istiyorsanız onu yapın. (Tanıtım Bülteninden)
5 mağazanın 4 ürününün ortalama fiyatı: ₺11,98
5.2
10 üzerinden
905 Puan · 155 İnceleme
Erkan
S*ktir Et'i inceledi.
200 syf.
S*ktir Et demek sizi iyi hissettirir. Mücadeleden vazgeçmek, ne hoşunuza gidiyorsa onu yapmak, çevrenizdekilerin sizin hakkınızda düşündüklerini umursamamak ve kendi yolunuzdan gitmek harika bir duygudur. John C. Parkin'in bu komik ve ilham verici kitabı, S*ktir Et demenin; Doğunun boş verme, vazgeçme ve bir şeylerin o kadar da önemli olmadığını fark ederek gerçek özgürlüğü bulma gibi ruhani fikirlerinin kusursuz bir Batı ifadesidir. S*ktir Et; şarkı okumak, meditasyon yapmak, sandalet giymek ya da tütün yemek gibi eylemler gerektirmeyen ruhani bir yoldur. Modern zamanın küfürlü söylenişiyle, S*ktir Et, Batılıları şöyle bir sarsıp kendilerine getirecek, anlam dolu hayatlarımıza egemen olan stresi ve gerginliği ortadan kaldıracaktır. Bu yüzden, bütün sorunlarınıza ve meselelerinize S*ktir Et demenin bir yolunu bulun. Hayatınızda yapmanız "gerekenlere" S*ktir Et deyin ve sonunda başkaları ne düşünürse düşünsün, neyi yapmak istiyorsanız onu yapın.
S*ktir Et
5.2/10
· 3.632 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
4
Dilaylaa
S*ktir Et'i inceledi.
200 syf.
·
3 günde
·
3/10 puan
Her şeyi de fuck it edemezsin ya ! :) Kitabı epey uzun zaman önce okumuştum, bakın herkesin emeğine her zaman saygımız var da gerçekten hiç sevmemiştim bu kitabı. Her başına gelen olay için fuck it diyemez ki insan yani ben zaten bunun bir çözüm olduğuna inanmıyorum, elbette böyle yapıp mutlu olmayı başaranlar vardır da dediğim gibi benle örtüşmedi bu kitap hiç. Genel olarak bu tarz kitaplar okumak yerine zor koşullarda, zor hayat standartlarında, zor dönemlerde bir şeyler başaran belki sadece hayatta kalmayı başaran insanların hikayelerini okumayı daha çok seviyorum. Beni gerçek başarılar daha çok motive ediyor ya da bana bir şeyler katıyor. Belki de fuck it demek yerine zorluklarla başetme olgunluğu gösterebildikleri için. İlk defa bir incelememde iyi okumalar diyemeyeceğim en iyisi f*** it :)
S*ktir Et
5.2/10
· 3.632 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
3