Saftirik Vampirin Günlüğü - Çünkü Ölümsüzlerin de Duyguları Vardır Saftirik Vampirin Günlüğü (Wimpy Vampire) Serisi 1

8,5/10  (12 Oy) · 
59 okunma  · 
11 beğeni  · 
1.276 gösterim
Nigel Mullet sıradan, bildiğiniz bir vampir. En büyük şanssızlığı, on beş yaşında vampire dönüştürülmüş olması. Sonsuza dek bu yaşta kalacağı için, başı da sivilceleriyle, çatallaşan sesiyle, kızlarla ilişkileri konusundaki beceriksizliğiyle sürekli dertte olacak!

 Okurken gülmekten yerlere yatacağınız günlüğünde Nigel, hayatının aşkı Chloe tarafından fark edilmek için sergilediği umutsuz çabaları, vampir anne babasının kendisine yaşattığı hayal kırıklıklarını (anne babanızın durmadan arkadaşlarınızı ısırmaya çalıştıklarını düşünsenize, ne kadar utanç verici!), seksen yılı aşkın bir süredir ölümsüz olduğu halde tek bir kız arkadaşı olmadığı için neler hissettiğini, bunun ne kadar büyük bir haksızlık olduğunu anlatıyor.

 Nigel bir yandan dişlerini Chloe'nin boynuna geçirmek için duyduğu istekle başa çıkmaya çalışırken bir yandan da onun kalbini çalmayı nasıl başaracak?

 "Saftirik Greg'in Günlüğü" ve "Alacakaranlık" kitaplarını sevenler, Saftirik Vampirin Günlüğü'ne bayılacak!
 (Tanıtım Bülteninden)

 
canan yasdiman 
14 Ara 2015 · Kitabı okudu · 6 günde · 7/10 puan

Vampirler hakkında yanlış bilgilerimiz varmış kitabı okuyunca anladım :) güzel bir kitap ben de mi günlüğe başlasam diye düşündüm açıkcası .(bu kitabı bana okumam için veren Rego nun kitaplığına teşekkür ederim)

Esra Kahraman 
21 Tem 2016 · Kitabı okudu · Beğendi · 9/10 puan

Duygularını döken bir vampir hakkında. Ne kadar böyle kısa kitapları sevmesemde okudum. Pişman değilim. Okuyacağınız kitap hakkında bir düşünceniz yoksa yardım edebilirim.

Kitapla ilgili 1 Haber

2015 yılında en çok okunan kitap belli oldu
2015 yılında en çok okunan kitap belli oldu Hürriyet’ten Umut Erdem’in haberine göre, Türk Kütüphaneciler Derneği 2015’te en çok okunan kitapları tespit etti. Kürk Mantolu Madonna ve Saftirik Greg’in Günlüğü, geçtiğimiz yıl en çok ödünç alınan kitaplar oldu.