Selindrella - Acilen Evlenmem Lazım İstanbul Usulü Külkedisi Masalı

7,6/10  (17 Oy) · 
55 okunma  · 
14 beğeni  · 
852 gösterim
Ödemeyi unuttuğu faturalar yüzünden su, elektrik ve doğalgazın zaman zaman kesilmesini, sekiz kredi kartının birden limitinin dolmasını, Zıpzıp'ın koridora işemesini ve Duygu'nun Londra'ya dönerken bütün gardırobunu beraberinde götürmesini saymazsak, Selin'in hayatı oldukça yolunda gidiyordu! Ta ki Dilara, Selin'in eski sevgilisi Emre'nin nikah davetiyesiyle çıkıp gelinceye kadar. İşte tam o anda Selin, Emre'den önce evlenmeyi aklına koyacaktı. İmdadına Dilara yetişti. Muhteşem planı sayesinde, Selin'in sarı-lacivert atlı prensi dizlerinin üstüne çökecek ve on beş karatlık pırlantayı Selin'in parmağına takacaktı. Tabii Selin, Dilara'nın "Beş Aşamalı Acil Evlilik Planı"na harfiyen uyarsa!
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Nisan 2012
 • Sayfa Sayısı:
  396
 • ISBN:
  9786054377480
 • Yayınevi:
  Artemis Yayınları
 • Kitabın Türü:
AFRA GUCLU 
04 Kas 2017 · Kitabı okudu · Beğendi · Puan vermedi

Gayet akıcı eğlenceli otobüste gidip gelirken okuyabileceğiniz yer yer güldüren sevimli bir kitap, bir çırpıda bitti. Günlük konuşma dili oldukça hakim kitapta.

DERYA... 
 13 Oca 2017 · Kitabı okudu · Beğendi · 8/10 puan

Çooook güldüm çoook...her satırda her anında...bir kitap gülümsetebilir ama kahkaha attırabilir mi diyorsanız kesinlikle evet...karnıma kas yaptıran,ağzım kulaklarımda okuduğum için ağzımı büyüten bu kitabı şiddetle tavsiye ediyorum