Alışverişkolik ve Bebeği Alışverişkolik Serisi 5

7,3/10  (8 Oy) · 
35 okunma  · 
6 beğeni  · 
889 gösterim
Becky'nin hayatı coşmuş vaziyette! Londra'nın en yeni, en dev moda mağazası The Look'ta çalışıyor, kocası Luke ile birlikte ev avı peşinde, koşturuyor (en gizli arzusuysa bir Ayakkabı Odası) ve kendisi hamile! Kendini bundan daha iyi hissedemezdi, özellikle de alışveriş yapmanın sabah bulantılarına iyi geldiğini keşfettikten sonra. 

Bebeği için her şey kusursuz olmak zorunda: Tasarımcı elinden çıkma bebek odasından tutun da, en son model, en havalı bebek arabasına ve ünlülerin gözdesi, mutlaka gidilmesi gereken kadın doğumcuya kadar.

Fakat ünlülerin kadın doğumcusu, Luke'un, feci gösterişli ve zeka küpü eski sevgilisi çıkınca Becky'nin dünyası başına yıkılıyor. Artık iki kişilik alışveriş yapıyor ama o da ne? Yoksa kocasıyla arasına bir üçüncü şahıs mı giriyor, ne? 


"Kinsella'nın bebek bekleyenlerin annelik hüznü moduna adadığı romanında kurnazca gelişmeler tokat etkisi yaratıyor."
- Publisher's Weekly (US)"Becky, bu Alışverişkolik romanında ışıltısından hiçbir şey kaybetmiyor, her bir satırda o hepimize tandık gelen, lezzetli ve güldüren kız var."
- Booklist"Sophie Kinsella Alışverişkolik ve Bebeği romanında her zamanki gibi zekâsını ve kıvrak üslubunu konuşturuyor." 
- Redbook"Hayranları, Kinsella'nın şekerötesi kahramanı Becky'ye doyamıyor!" 
- New York Daily Fans"Bir alışveriş fenomeni olan Becky Bloomwood'un mutlaka gidilmesi gerekenler listesinde ünlülerin kadın doğum uzmanı da yerini almış bulunuyor. Gerçekten çok komik bir kız bu Becky!"
- St. Petersburg Times


(Tanıtım Yazısından)
 • Baskı Tarihi:
  2008
 • Sayfa Sayısı:
  820
 • ISBN:
  9789944485517
 • Orijinal Adı:
  Shopaholic & Baby
 • Çeviri:
  Bilge Turan
 • Yayınevi:
  Artemis Yayıncılık
 • Kitabın Türü:
Döngüsel 
18 Eyl 2015 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Doğum günümde hediye edilmişti bana bu kitap. Okuduğum türlerden oldukça farklıydı. Hediye edenin hatırına okumaya başladım. Kesinlikle pişman olmadım. Fazlasıyla eğlenceli, sürükleyici, keyifli bir kitap. :)

Sultan SALGIN 
16 saat önce · Kitabı okudu · 12 günde · Beğendi · 6/10 puan

Dinle bebeğim,Mozart çalıyor.Galiba.Ya da Beethoven,ya da öyle birisi.Tanrım,nasıl da karıştırdım.Kutuya bakıp Mozartmı çalıyor diye anlamaya çalışırken koridordan küçük bir tıkırtı geliyor.Noel kartları.Bu beni neşelendirir.Akıllı bebek paketini orada bırakıp ön kapıya yollanıyorum,paspasta duran kalın posta yığınını alıyorum ve zarflara şöyle br göz atmak üzere holdeki koltuğa doğru....