Şeytanın Gülen Yüzü

6,2/10  (5 Oy) · 
7 okunma  · 
5 beğeni  · 
369 gösterim
Latif Erdoğan'ın kaleme aldığı ve yakın geçmişimize ışık tutacak "Şeytanın Gülen Yüzü" adlı kitap, bugün ülkemizde yaşanan birçok olaya ilişkin gerçekleri gözler önüne seriyor. Kitapta, Gülen'in yakın çevresinde uzun yıllar bulunmuş olan yazarın kişisel deneyim, gözlem ve analizlerinin ışığında, Fethullah Gülen'in gerçek yüzünü göreceksiniz. Yurtdışından aldığı talimatla, ülkemizdeki işbirlikçileriyle örgütlenen bir terör yapılanmasının emellerini ve gizliden gizliye sürdürdüğü iktidar mücadelesini şaşkınlıkla okuyacaksınız.

Önemli bir belge niteliği de taşıyan "Şeytanın Gülen Yüzü" kitabı, bugün ülkemiz üzerinde oynanan kirli oyunu tüm açıklığıyla okuyucularımıza aktarıyor.

Gülen, kendi cemaatini kurmaya nasıl karar verdi?

Gülen Cemaati bir proje miydi?

Devlet içine sızma ilk hangi kurumda başladı?

Gülen'in Mesihlik iddiası gerçek miydi?

Evlenmeme sebebi gerçekte neydi?

Türkiye'ye neden kaçak yollarla girdi?

Bunlar gibi pek çok soru, cevabını Şeytanın Gülen Yüzü'nde cevabını buluyor.
 • Baskı Tarihi:
  Temmuz 2016
 • Sayfa Sayısı:
  184
 • ISBN:
  9786056670800
 • Yayınevi:
  Turkuvaz
 • Kitabın Türü:
silaes 
 18 Eyl 2016 · Kitabı okudu · 3 günde · 2/10 puan

Bende 6. Baskısi var. Tek kelimeyle sırf para verdim diye zorla okudum. Yazılanları zaten biliyoruz yeni bir bilgi yok. Bildiğiniz gündem çıkarcılığı. Kalemi inanılmaz kötü. Göz tırmalayıcı yazım yanlışları var. Konu geçişleri birbirinden bağımsız. Bazı konularda da tekrara düşülmüş. Yazıldıktan sonra bi kerecik bile okunsa bu yanlışlıklar göze çarpar düzeltilebilirdi. Bu tarz ticari kitaplardan hazetmiyorum

Güler Ayata 
09 Nis 2017 · Kitabı okudu · 3 günde · Beğendi · 7/10 puan

Biz bunları zaten biliyorduk...Yazım yanlışı olmasına rağmen yine de okumak gerek...Fethullah Gülen yüzünden nice hayatlar söndü. Eli kanlı şeytana tapanlardan Latif Erdoğan ise çark etmenin fevkinde...

Emir KURULTAK 
 29 Oca 06:11 · Kitabı okudu · 5 günde · Beğendi · 7/10 puan

Latif Erdoğan 2005 te Gülen'den ayrılmış ve yıllarca onun davranışlarına, düşüncelerine şahitlik yapmış bir isim. Kitapta bazılarını bilip çoğunlukla bilmediğimiz, eli kanlı terörist hakkında birçok bilgi var. Kendisini Hz. Peygamberden üstün görmesi, mesihlik iddiası, siyasetçilerle ilişkileri, devlete sızdığı ve devletin ona bilerek bilmeyerek açıkça yardım ettiği ve psikolojisi açıkça anlatılıyor ve çoğunlukla bunlar sohbetinden, röportajlarından ve Latif Erdoğan ile birebir konuşmalarından alıntılanıyor.

Dostumuz kadar, hatta daha fazla düşmanımızı tanımalıyız. Onun için bu kitap da okunmalı.