1000Kitap Logosu
Süperinsan
Süperinsan
Süperinsan

Süperinsan

OKUYACAKLARIMA EKLE
8.0
54 Kişi
170
Okunma
37
Beğeni
855
Gösterim
176 sayfa · 
 Tahmini okuma süresi: 4 sa. 59 dk.
Basım
Türkçe · Türkiye · Dokuz Yayınları · Mart 2018 · Karton kapak · 9786052050217
Neden vazgeçemediğini hiç düşündün mü? Hayallerine sırt çevirdiğinde hayatın sana neden anlamsız geldiğini hiç düşündün mü? Kafanı nereye çevirirsen çevir, hayallerini görmenin sebebini hiç düşündün mü? İçinde üstün bir yaratığın uyuduğunu, ara sıra uyanıp seni uyardığını hiç hissetmedin mi? Gerçekten efsane olacak bir insan olduğunu, fakat ataletin yakanı bırakmadığını mı düşünüyorsun? Dürüst ol. Bu sen değilsin. Bu kitapta bağımlılıkların, hayat felsefesinin, duygusal zekanın, id'in ve hatta ne yiyip içtiğinin bile nasıl içindeki o üstün insanın uykusundan uyanamamasına sebep olduğunu göreceksin. Şampiyon olarak doğduk, fakat büyüdükçe bize sıradan olduğumuz öğretildi. Artık oyunun kuralları değişti. Süperinsan zincirlerini kırıyor. Uyanmasına kimse engel olamaz. Eğer bu satırları okuyorsan uyarıldın. Zaman hızla akıyor ve ölüme doğru ilerliyorsun. İsminin sonsuza kadar yaşaması senin ellerindeyken, daha ne bekliyorsun? Kaderinden kaçamazsın Süperinsan. Bu kitapla yeniden doğuyorsun.
4 mağazanın 4 ürününün ortalama fiyatı: ₺12,49
8.0
10 üzerinden
54 Puan · 13 İnceleme
Büşra T.
Süperinsan'ı inceledi.
176 syf.
·
2 günde
·
8/10 puan
Süperinsan Kitap İncelemesi
Çok sevdiğim bir sayfa olan @ basari.okulu 'nun kitabı. Kişisel gelişim ve motivasyon kitaplarını her zaman sevmişimdir. Bazen insan hedefini kaybediyor veya bazı şeyleri unutuyor. Bana göre bu kitaplar harika bir hatırlatıcı. İnsana kendine gelmesi için yardımcı oluyor. Üstelik okurken zihnimi dinlendiğini hissediyorum. Kitaba gelecek olursak anlatımı oldukça akıcı. Bizi sıkmadan anlatmak istediği her şeyi bize aktarmış. Kısa biyolojik bilgileri de ekleyerek olayın gerçek yüzünü görmemize yardımcı olduğunu düşünüyorum. Motivasyon, kişisel gelişim kitaplarını seviyorsanız öneririm. Keyifli bir gün geçirmeniz dileğiyle....
Süperinsan
8.0/10
· 170 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
23
Aleyna Uluç
Süperinsan'ı inceledi.
176 syf.
·
8 günde
·
8/10 puan
Kişisel gelişim kitapları okumayı seven biri keyifle, kısa sürede bitirir. Yazarın dili akıcı. İçerisinde bana fayda sağlayan çok bilgi oldu. Bazı düşünceleri kendime uygun bulmadım ya da klasik buldum diyebilirim ama altını çizdiğim, hayatıma yön verecek olan birçok kısım da oldu. Okumanızı tavsiye ediyorum.
Süperinsan
8.0/10
· 170 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
2