Sürgün

7,9/10  (12 Oy) · 
29 okunma  · 
7 beğeni  · 
764 gösterim
"İskoç tarihi aşk romanlarının parlayan yıldızı."
-Monica McCarty-

Alaric McCabe doğuştan hak edilmiş topraklar için savaşan bir klanı yönetmektedir. Artık görev gereği bir evlilik yapmaya da hazırdır. Fakat komşu bir klan liderinin kızı olan Rionna McDonald'la anlaşmaya giderken yolda pusuya düşürülür ve ölümle burun buruna gelir. Mucize eseri bir Highland meleğinin yumuşak dokunuşuyla hayata döndüğünde klanına bağlılığı ve en derin arzuları da sınanmış olur.

Kendi klanından dışlanmış olan Keeley McDonald sevdiği ve güvendiği insanların ihanetine uğramıştır. Yaralı savaşçının attan düşmesiyle Keeley bu cılız ama aynı zamanda güçlü görünen bedenin etkisinden kurtulamaz, tıpkı onun gibi Alaric'in de yüreğini bir alev sarmıştır. Komplo ve tehlike çemberi onlara doğru yaklaştıkça Alaric'in ne kadar imkansız görünse de bir seçim yapması gerekir: Kendi kanından olanları aldatmak pahasına bu kadının aşkına inanacak mıdır?
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Eylül 2013
 • Sayfa Sayısı:
  360
 • ISBN:
  9786054629459
 • Orijinal Adı:
  Seduction Of A Highland Lass
 • Çeviri:
  Miray Çınar
 • Yayınevi:
  Koridor Yayıncılık
 • Kitabın Türü:
PINAR DEĞİRMENCİ 
22 Şub 18:34 · Kitabı okudu · 2 günde · 8/10 puan

Günün ilk kitabı şimdi bitti anca okudum ama kitabı sevdim Hayır seriyi sevdim diyelim. İlk kitaba göre oldukça yavan kalmış geldi bana ama üçüncü kardeşi ve sürekli evlenileçek olan kızı merak etmekten kendimi alamadim ama bu kitapta güzeldi
Evlilik için gittiği yolda saldırıya uğrayan oğlumuz kendini bir meleğin kollarında bulur. Onu alıp iyileştirien kızımız ile aralarında müthiş bir etkileşim başlar.
Özellikle sevdiğim yerler hasta olduğu an kızımızı yanında istemesiydi çok içten geldi o satırları
Diğer yönden hemen üçe başlamalıyım

Tuğba 
17 Haz 2015 · Kitabı okudu · 9/10 puan

Kitabı sevdim sürükleyiciydi. Benim gibi aksiyon seviyorsanız okumalısınız. Calean karakteri bence en iyisiydi. Aile bağlılığı içeren kitapları seviyorum. Ve birbiri ezmeden; incitmeden sevebilen insanları anlatabilen kitapları! Aşkları çok güzeldi. Her zamanki Maya Banks tadında!

Özlem Ekiz 
06 May 21:20 · Kitabı okudu · 2 günde · 5/10 puan

İlk kitaba göre karakterler arasındaki aşk daha belirgin. Ancak ilk kitaptaki heyecanı bulamadım daha sakindi bu yüzden puanımı çok yüksek vermedim.