Ateş Nefes Nefese Üçlemesi 2

6,2/10  (13 Oy) · 
48 okunma  · 
7 beğeni  · 
913 gösterim
Her kadın bir peri masalı yaşayabilir… Üstelik bu masal çok seksi de olabilir…

Jace, Ash ve Gabe; zengin ve güçlü üç erkek. İstedikleri her şeyi elde etmeye alışkınlar Yani hemen hemen her şeyi… Yıllardır birbirinin en iyi dostu ve iş ortağı olan bu adamlar, sahip oldukları ne varsa birbirleriyle paylaşıyorlar.

Özellikle Ash ve Jace için bu konuda sınır yok. Ancak Jace, Bethany ile karşılaştığında, daha önce hiç tatmadığı bir duyguyu, kıskançlığı yaşıyor. Takıntı haline getirdiği bu duygu onun kontrolünü kaybetmesine yol açıyor. Bethany'yi hiç kimseyle paylaşmamaya, onun hayatındaki tek erkek olmaya kararlı olan Jace bunun için her türlü bedeli ödemeye hazır. Sevgili dostu Ash'e sırtını dönmesi gerekse bile. Ve kendini birdenbire bambaşka bir hayatın içinde bulan Bethany'nin geçmişinden getirdiği tüm sorunlara rağmen...
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Mayıs 2014
 • Sayfa Sayısı:
  462
 • ISBN:
  9789944828758
 • Orijinal Adı:
  Fever
 • Çeviri:
  Vedat Kaptanoğlu
 • Yayınevi:
  Epsilon Yayınları
 • Kitabın Türü:
Merve Aslankılıç 
11 Şub 2015 · Kitabı okudu · Beğendi · 8/10 puan

Bu kitap bir öncekine göre biraz daha iyiydi. Yine kadını bir saatte tanıyıp ikinci saatte yatağa atma olayı vardı -ki kitabın olayı bundan oluşuyor- ancak anlatımı daha iyiydi. Konusu bir hayli ilginçti. Kızımız evsiz birisiydi ve bu beni kitaba daha çok çekti. Bethany'nin Jace'e alışması, bir aileye sahip olabilmesi ve bunları çekinceyle karşılaması, adapte olamaması kitabı hayli gerçekçi kılsa da beni etkileyen son dört bölüm oldu.

Özlem Ekiz 
27 Nis 22:20 · Kitabı okudu · 5 günde · 7/10 puan

Serinin ilk kitabında fazlasıyla sıkılmış olan ben, bu kitabı biraz daha güzel buldum diyebilirim.

Maya'nın yaratmış olduğu kadın karakterleri çok seviyorum. Bethany de beni bu durumda hayal kırıklığına uğratmadı. Bir kere kız gayet aklı başında, nerede ne olması gerektiğini bilen, birinin kendisini sevmesinden ve sevmekten korkmayan hatta bunu dürüstçe dile getirebilen bir kadın. Özellikle ilk defa deneyimlediği şeylerdeki tepkileri çok duygusaldı. - ilk yılbaşı ağacına sahip olması, ilk defa bulunduğu sıcak aile ortamı vb.- . Bethany ta kendisine göre bir adam buldu bence.

Yalnız hikaye güzel olmasına rağmen kocaman bir kusur vardı. Bu sene her zamanki gibi Epsilon'dan çokça kitap okudum. Ancak her ne olduysa 2014'te çıkarmış oldukları birçok kitabın çevirisi için söyleyeceğim tek şey şu olur: FACİA! Bu faciayı şu anda gördüğüm son kitap buydu. Hadi yeni bir yayın evi olsa belki biraz anlayışla karşılarım ama sen yaklaşık 16 senelik bir yayın evisin. Zaten kitapların sayfa sayısına göre biraz fazla fiyat alıyorsun bari bu hataları yapma. Elinizde oldukça güzel yazarlar var ve bunların kitaplarının çıkmasının yılları almasını hiç söylemiyorum bile.