Sıcak Nefes Nefese Üçlemesi 1

5,1/10  (15 Oy) · 
54 okunma  · 
8 beğeni  · 
928 gösterim
Gabe, Jace ve Ash: Ülkenin en varlıklı ve güçlü erkekleri. İstedikleri her şeyi elde etmeye alışkınlar. Hemen her şeyi. Gabe’in en büyük hayali ise onun için yasak elma olan bir kadınla fantezi yaşamak. Şimdi o yasak elma yeterince olgunlaşmış durumda…

Gabe Hamilton, Mia Crestwell’i otelin açılışında gördüğünde, aklından geçenler yüzünden cehenneme gideceğini biliyordu. Ne de olsa, Mia onun en yakın arkadaşının kardeşiydi. Ama artık küçük değildi. Gabe de arzularını hayata geçirmek için çok uzun süre beklemişti.

Mia’ya ilk gençlik günlerinden beri ilgi duymuş, onunla ilgili hayaller kurmuştu. Kendisi ondan on dört yaş büyükse ne olmuştu yani? Mia ise onu erişilmez biri olarak görüyor ama bu adama duyduğu tutkudan kurtulamıyordu.

Gabe onu kendi dünyasına çektiğinde, Mia bu adam ve talepleri hakkında bilmediği çok şey olduğunu keşfedecekti. Yoğun ve tutkulu ilişkileri ikisinin de beklemediği bir yolda ilerleyebilir, belki ihanete bile açık olabilirdi.
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Mayıs 2013
 • Sayfa Sayısı:
  461
 • ISBN:
  9789944826747
 • Orijinal Adı:
  Rush
 • Çeviri:
  Yeliz Kahraman
 • Yayınevi:
  Epsilon Yayınları
 • Kitabın Türü:

Yine bir imza ile kadının haklarına el konulma çabası ondan da keyif alabilme saçmalığı. Empati kazanmak için okuduğum kitaplardan, Maya Banks birçok yazarla ortak noktası var. Ana karakterler küçüklükten beri tanışıp birbirine uzanamayan lakin "bir anda" karar veriliyor nedense. Mia gayet sevgi dolu, neşeli. Hangi akla hizmet kendinden yirmi yaş büyük bir erkekle özellikle hem abisinin iş arkadaşı hem de yakın arkadaşı olan bir adamla ilişki kurma çabası nedir? Etiği sorgulamıyoruz :) Kitabın düzenli olayları vardı tek kitapta olay üzerine olay geldi sürükleyiciliği güzel lakin yanlış çiftler seçilmiş :) Keyifli okumalar...