Villa Moda Aşkın En Vurucu Halleri

7,0/10  (7 Oy) · 
39 okunma  · 
10 beğeni  · 
788 gösterim
Çılgın gençler, sıra dışı komşular, meraklı dostlar, gizemli aşklar ve tehlikeli ilişkiler...

Güzelliğiyle herkesin başını döndüren, yaptığı her evlilikten bir çocuk sahibi olan Hümeyra Hanım ve üç çocuğu gösterişli hayatlarını Villa Moda'da sürdürmeye karar verirler.

Villa Moda'nın kapılarını heyecanla açan Hümeyra Hanım ve üç yetişkin çocuğu, sonu silah sesleriyle bitecek olan bir maceraya adım attıklarının farkında değillerdir.

Şişman Bağdagül, çapkın Vladimir ve astım hastası Berrak, yalanlar üzerine kurdukları hayatları yaşarlarken anneleri Hümeyra Hanım yeni bir aşka yelken açar.
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Ocak 2010
 • Sayfa Sayısı:
  248
 • ISBN:
  9789944260510
 • Yayınevi:
  İlya Yayınevi
 • Kitabın Türü:
ANIL AKCAN 
09 Eyl 2016 · Kitabı okudu · 3 günde · Beğendi · 8/10 puan

Hayatımda rahat okuduğum ender kitaplardan. Yalnız geçişler çok hızlı olmuş. Kitabın ana hatları, kurgu, işleniş çok düzeyliydi. Çok fazla yalın dille yazılmış. Türk dizilerini sevmiyorum. Romanın tarzı da bana göre değildi. Zengin ailenin dramı beni bayar diye düşünürdüm. Ceyda Kılınç bu kitabı bana sevdirdi. Ve kitap iki oturuşta bitti. Uykum gelmeseydi tek seferde bitirebilirdim. Hele ki Freud, Çehov, Gustave Le Bonn gibi yazarlardan sonra inanılmaz dinlendirdi beni. Gizem, aşk, entrika, heycan seven kitapseverlere tavsiye ediyorum.
İyi okumalar.

büşra yıldız 
30 Eyl 2015 · Kitabı okudu · 8/10 puan

Anlatımı açısından güzel bir eserdi Aymesev'in aksine. Kurguda geçen olayları birkaç kelimeye dikkat ederseniz tahmin edebiliyorsunuz. Gene finalde bombayı patlatmış yazarımız. Kitapta diğer kitaplardan farklı olarak sevdiğim tek özellik iki sevgilinin buluşması için ayarlanan küçük akıl oyunuydu. Finalde gen bir ölüm. Ama doğru karekteri öldürdüğünü düşünüyorum. Okunabilir bir kitap. Kötüler listesinde değil. Ama çok iyide denilemez.