Aymesev

6,9/10  (29 Oy) · 
116 okunma  · 
25 beğeni  · 
2.459 gösterim
Ölümün kendilerine ne kadar yakın olduğunu bilmeden muhteşem bir malikânede yaşayan insanların, karmaşık ilişkilerini ve entrikalarını anlatan, soluk kesen bir aşk ve intikam hikâyesi. İki aşk arasında kalan güzel bir kızın hatası sonucunda ortaya çıkan korkunç olaylar zinciri...

İnsanların özenerek baktığı ihtişamlı hayatların arkasındaki ikiyüzlülük, mutsuzluk ve ihanetlerin yok oluşa götüren öyküsü. Zekânın, azmin ve intikam duygusunun parayı ve gücü yenmesi.
(Tanıtım Yazısından)
 • Baskı Tarihi:
  2006
 • Sayfa Sayısı:
  420
 • ISBN:
  9789756269664
 • Yayınevi:
  İlya Yayınevi
 • Kitabın Türü:
büşra yıldız 
08 Eyl 2015 · Kitabı okudu · 6/10 puan

Klasik Ceyda Kılınç yapıtı. Olayı anlatır. Olayın seyrini tahmin edersiniz. Finalde okuru şaşırtır. " Bu hayatta ne ekersen onu biçersin." sözünün kitaplaşmış hali. Bir kız için bir aileyi öldüren serseri bir adam. Kitapta en dikkat edilmeyen nokta bir kıskançlık uğruna aile üyeleri içindeki çocuklarında öldürülmesi. Keşke yazar bununda farkına varsaydı. Kan davası olmasın diye tüm aileyi murat karekterine katlettiriyor. Lakin kitabı okuyan okur bu çocukların suçu neydi ? Demeyecekler mi? Dara sıkıştıkça karekterleri öldür. Yuzeysel baktığımızda kitap evet guzel. Ama derine indiğinizde ?