Aymesev

6,4/10  (13 Oy) · 
50 okunma  · 
9 beğeni  · 
1.679 gösterim
Ölümün kendilerine ne kadar yakın olduğunu bilmeden muhteşem bir malikânede yaşayan insanların, karmaşık ilişkilerini ve entrikalarını anlatan, soluk kesen bir aşk ve intikam hikâyesi. İki aşk arasında kalan güzel bir kızın hatası sonucunda ortaya çıkan korkunç olaylar zinciri...

İnsanların özenerek baktığı ihtişamlı hayatların arkasındaki ikiyüzlülük, mutsuzluk ve ihanetlerin yok oluşa götüren öyküsü. Zekânın, azmin ve intikam duygusunun parayı ve gücü yenmesi.
(Tanıtım Yazısından)
 • Baskı Tarihi:
  2006
 • Sayfa Sayısı:
  420
 • ISBN:
  9789756269664
 • Yayınevi:
  İlya Yayınevi
 • Kitabın Türü:
büşra yıldız 
08 Eyl 2015 · Kitabı okudu · 6/10 puan

Klasik Ceyda Kılınç yapıtı. Olayı anlatır. Olayın seyrini tahmin edersiniz. Finalde okuru şaşırtır. " Bu hayatta ne ekersen onu biçersin." sözünün kitaplaşmış hali. Bir kız için bir aileyi öldüren serseri bir adam. Kitapta en dikkat edilmeyen nokta bir kıskançlık uğruna aile üyeleri içindeki çocuklarında öldürülmesi. Keşke yazar bununda farkına varsaydı. Kan davası olmasın diye tüm aileyi murat karekterine katlettiriyor. Lakin kitabı okuyan okur bu çocukların suçu neydi ? Demeyecekler mi? Dara sıkıştıkça karekterleri öldür. Yuzeysel baktığımızda kitap evet guzel. Ama derine indiğinizde ?

sibel kunt 
18 Oca 2015 · Kitabı okudu · 8/10 puan

Hikaye örgüsü için okumaya katlandım diyebilirim. Anlatımı bana göre değildi. Ama diğer kitaplarında kendini yenilemiş olduğunu gördüm ve iyi ki katlanmışım ve okumuşum dedim

Ayşen BÜLBÜL 
01 Eyl 2015 · Kitabı okudu · 1/10 puan

Fazla basit bir dil. Türk dizisi izliyormuşçasına entrika dolu bir kitap. Konusu dikkat çekici olsa da anlatımı onu tatsız bırakmış. Cümleler fazla basit, sonu ise zaten belli.

Deniz 
02 Kas 2014 · Kitabı okudu · Beğendi · Puan vermedi

Basit bir dille anlatılmış ama genel olarak bakarsak kitap kendine bağlıyor. Tavsiye ederim, bir nefeste biterebileceğiniz kitaptır.

meltem yüksel 
12 Kas 2016 · Puan vermedi

Duymadigim bilmedigim bir yazardi. Yine onyargili davranmak istemedim lakin bu kadar basit anlatım sıktı açıkçası beni ve saçma geldi anlatım biçimi.