Yalancı Sevda Pasifik Ateşi Serisi 2

7,9/10  (12 Oy) · 
31 okunma  · 
9 beğeni  · 
1.032 gösterim
Heat beyzbol takımının oyuncusu Wade O'Riley'in kötü çocuk imajı, takımın ateşli basın sorumlusu Samantha McNead tarafından düzeltilmelidir. Bir sene önce aralarında geçenleri henüz unutmaya başlamışken, takımın iyiliği için yapmaları gereken çok önemli bir şey olduğunu öğrenirler: sevgili rolü oynamak!

Wade alkolik bir babayla, Sam ise kariyerini tehlikeye atmaya çalışan sorumsuz bir kardeşle uğraşmaktadır. Sam aniden gelişen olaylar zinciri nedeniyle küçük bir çocuğa bakıcılık yapmaya çalışırken, Wade de yıllardır görmediği alkolik babasını bir anda evinin salonunda bulur! Tüm bunlar olurken basına ve neredeyse tüm insanlara karşı oynadıkları sevgili rolü, onların biraz rahat nefes almasına yardımcı olacaktır... Ancak bir sorun vardır; aralarındaki karşı konulamaz çekim, tutku ve ilk kez tattıkları aşk, ilişkilerini bir oyun olmaktan çıkarmaya başlamıştır!

"Jill Shalvis'in içinizi titretecek bu hikâyesini bir solukta okuyacaksınız."
-Carly Phillips-
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Ocak 2014
 • Sayfa Sayısı:
  336
 • ISBN:
  9786055092511
 • Orijinal Adı:
  Slow Heat
 • Çeviri:
  Ayşe Tunca
 • Yayınevi:
  Nemesis Kitap
 • Kitabın Türü:
Meryem Özalp 
14 Ağu 2016 · Kitabı okudu · 7/10 puan

Wade ve Sam.. Hikaye aslinda bilindiklerden Wade beyzbol da iyi olan sporculardn basi basinla dertte.. Sam ise halka ilskilerdn sorumlu. Birlikte sevgilicilik oynuyorlar. Iste maksat wade akilli uslu duruyor bunu gostermek. Sam'e cok uyus oldm surekli kendini geri cekmeler agirdn almalar yani sirf uzatma cabalari. Bilemiyorm bu seriye isinamadm.

Kitaptan 3 Alıntı

Bir yerde erkeğin kalbine giden yolun midesinden geçtiğini okumuştu ama bundan daha fazlasını biliyordu: Bazı erkeklerin midelerinin hedefleri çok daha yüksekti.

Yalancı Sevda, Jill Shalvis (Sayfa 5 - nemesis kitap)Yalancı Sevda, Jill Shalvis (Sayfa 5 - nemesis kitap)
Meryem Özalp 
13 Ağu 2016 · Kitabı okudu · İnceledi · 7/10 puan

"Bir isim verene kadar benim için hiçbir şeyin anlamı yoktur.."

Yalancı Sevda, Jill Shalvis (Sayfa 149)Yalancı Sevda, Jill Shalvis (Sayfa 149)