Giriş Yap
Ben buyum dediğin o an anlıyor gözlerin seni ve sendekileri.🍫
Reklam
·
Reklamlar hakkında
Ne İstediğini Bilememek
Halbuki maskeyi biraz olsun bile istemiyordum. Bana kitap getirmesini tercih ettiğim halde babamın maske almak istediğini sezmiş, ben de öfkesini yatıştırmak için onun bu isteğine boyun eğerek gecenin bir yarısı misafir odasına gizlice girmek gibi bir maceraya atılmıştım.
Sayfa 18 - Olvido modern klasikleri, 2. Defter
420 syf.
·
7/10 puan
#yenibitti Kitabi okumadan once binkitap yorumlari okumayi severim. Spoiller olablar haric . Hmm genelde asla tahmin etmezdim vs yazilmis katil icin. Polisiye sevdigim ve cok okudugum icin sanirim50. Sayfasinda katili cozdum ve kafamdaki katil hic degismedi kitap boyunca;fakat boyle bir son asla tahmin etmemistim. Fazlasiyla surukleyici. Yogun bir tempoda olmama ragmen her firsatta elime alip okudum.
Reklam
·
Reklamlar hakkında
160 syf.
·
3 günde okudu
·
Beğendi
·
10/10 puan
Aşk
Ben Miraç Çağrı Aktaşin "Yine de sevdik" kitabını okudum. Onun her səhifəsində kendimi buldum. Çok güzel yazdikler, allah allah. Benim için bu kitap her bir derdime derman gibi tatlıdır. Kitabi çok sevdim. Yarim gönüllü sadece yarim gönüller anliyor. Aşkın o kadar çok istirabi, onden kaldırılan elemleri müəllif gibi his etdiyenlerden oluram. Güzel yazdikler için müəllifə çok teşekkür ederim
Yine de Sevdik
6.9/10 · 3.057 okunma
2
7
66 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
©2022 · 1000Kitap Web Uygulaması · 2.28.14