Akış
Ara
Ne Okusam?
Giriş Yap
Kaydol
416 syf.
9/10 puan verdi
GERÇEK MANADA YALNIZLIK HİSSİNİ ÇEKENLER BURADA MI?
Bugün 14 şubat o zaman bende yalnızım diğer yalnız arkadaşlar için ayrıntıları vermedeki ustalığının yanı sıra psikolojik tahlilleri ve güçlü edebi ifadesiyle
Fyodor Dostoyevski
Fyodor Dostoyevski
tadını aldığım en değerli ve entellektüel yazarlarımızdan biri
Peyami Safa
Peyami Safa
’nın Yalnızız romanını inceledim.
Yalnızız
Yalnızız
insanı ürperten sapık bir şüphe motifi ile başlar. Sonra tereddütler,
Yalnızız
YalnızızPeyami Safa · Ötüken Neşriyat · 201921,7bin okunma
Bir şeylere heves ettiğim günlerim vardı. Rahmetle anıyorum.
Reklam
Bugün sana güzel bir ayraç alacağım❤️
İçini okuyabileceği bir sevgilisi olmalı.📚🦋
"Birini seviyorsan gerçekten severdin, verecek başka hiçbir şeyin yoksa bile sevgin yeterdi."
Yarım kalan o kadar hayat var ki…. Kiminin eşi kiminin nişanlısı, sevgilisi, onların kavuşması mahşere kalmışken 14 şubat’ı kendi içinizde yaşayın.
Reklam
Biraz kendimden bahsedecek olursam... Patates kızartmasını, mantıyı severim. Yüzlerce yazı yazabilirim. Hiç durmadan saatlerce bir şeyler karalayabilirim. Aşk denen şeye inanmam. İki yüzlü insanları sevmem. Eğitim ve sağlık sektörlerinde özelleşme olduğu sürece eşitliğe inanmam. Yılbaşlarında ortalama bir Türk ailesi gibi bisküvi ve kuruyemiş yerim. 14 şubata yalnız girerim yalnız çıkarım. 3-2-1 diyoruz ve ne yapmak istiyorsak ona inanıyoruz. Allah yolunuzu açık etsin arkadaşlar. Hoşça kalın. #black_king
Sevgililer günüm kutlu olsun 🙃
Bize de kahve makinası date atıyor işte 😅😅😅
"Aşkın Ekim'i Kasım'ı olmaz ki Ilık bir Nisan sabahında Ayaz bir Şubat akşamında Ya da Temmuz güneşinde sevemez miyim seni? Severim Hem de çok" |Cemal Süreya
379 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.