Akış
Ara
Ne Okusam?
Giriş Yap
Kaydol
Profil
Hayat bize hayallerimiz yıkıldığında, "Hayal kırıklığı işte" deyip geçmeyi öğretti de gerçeklerimiz yıkıldığında ne yapacağımızı öğretmedi. Bu hayat dediğim anlatırken çok uzun da yaşarken çok kısa işte. Yine de hayattan beklentilerini iyi belirlemeli ve ne istediğini bilmeli insan. Bugünkü aklımla düşündüğümde, istemediğim bir hayatta yaşamaktansa, istediğim bir hayatta sürünmeyi tercih ediyorum.
Reklam
İnam mübarizədir
Çoxları elə düşünür ki, inam adamı sakitləşdirir. Bu, səhv fikirdi. Əksinə, inam tiryək kimi bir şeydir. Adamı ehtirasa gətirir.
Sayfa 227 - SabbahKitabı okudu
Allah nasip ederse ilerde evlatlarıma Allah Rızasının bir mahlukatın rızasından daha ekber, Allah Aşkının da iki kara göz, iki kara kaştan daha mühim olduğunu ve de sigaranın dertleri bitirmediğini öğreteceğim...
everybody's own choice, don't blame yourself. herkesin kendi tercihi, kendini suçlama.
Umarım...
Kitaptaki karakterlerin yaşadıklarında kendinizde bir parça bulduysanız, sakın unutmayın: işler düzelecek, siz önemlisiniz, yerinizi kimse alamaz. Dayanın. Kabilenizi bulacaksınız.
Sayfa 358 - Penolope DouglasKitabı okudu
Reklam
Həyatın anları
Hərdən bizi kədər bürüyür və biz onun öhdəsindən gələ bilmirik. Başa düşürük ki, bu günün sehrli anı keçdi, bizsə ondan istifadə etmədik. Və onda həyat bizdən öz sehrini, öz hünərini gizlədir.
Sayfa 29 - Qanun nəşriyyatıKitabı okudu
'Yeni bir ateş söndürür başkasının yaktığını, yeni bir acıyla hafifler eski bir ağrı.'
443 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.