Profil
"Masum olmadığını ilk bakışta anladım.Masum olmaz onun gibiler.Bilmez miyim."
Sayılmayınca, sevilmenin de bir esprisi kalmıyor. Asıl yanınız hep görmezden geliniyor.. Bu da menfaat hissi uyandırıyor ve midemi bulandırıyor. خ ف ز ي
Hiç bir zaman sığmadım âleme, bu sefer keskin küp sirkeye zarar..
Kalbin ödemi gözyaşıyla atılırmış Hafız.. خ ف ز ي
Belirsiz Sessizlik
Uzun bir müddet sükut edince çığlık, İçeriye yankılanırmış yanık yanık. Yandığına şahit olan tanık, Belki suyu esirgemiş bir sanık.. Özümde dipsiz bir kuyudayım. Suretimle kör kuyunun dibinde. İçimde ise hâlâ düşüyorum.. Duvarı yok, dayanaksız bir uçurum. Gececi duyguların rengiyle
Eskisi gibi değiliz artık, yorulduk biraz. Sessiziz, düşünceliyiz. Dargınlık da var tabii bir yandan.
Aimer et être aimé c'est sentir le soleil des deux côtés. Sevmek ve sevilmek, güneşi her iki tarafta da hissetmektir.
"Öyle bir çaresizlik hissi doğuyor ki içime,nefes almak imkansız gibi geliyor.Acı dolu dalgalar,tıpkı akşam sağanağından sonra birbirini kovalayan beyaz bulutlar gibi yüreğime vuruyor.Öyle bir his ki bu-endişe mi desem acaba- kalbimi sarıyor,nabzım düzensizleşiyor,nefesim kesiliyor,gözlerimin önüne karanlık bir perde iniyor.."
"İnsan kendisinin eşrefi mahlukat olduğunu sanıyor da temelde hepimiz aynıyız.Ancak bir şey var ki insanı hayvandan ayıran,o da sır tutmaktır,değil mi?"
"İçerden hayat kuşattı dışarıdansa hala saldırmakta cehalet kibiri Onların pis salyaları benzindir,şeytan diyor,çak at ağızlarına kibriti"
129 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.