Profil
Kaçan Kovalanır: katil kim? Part:1
Takvimin es geçtiği bir gündü o gün, tarihi yoktu.
Reklam
Her şey böyle başlamıştı.Hiçbir şey de böyle bitmeyecekti.
Wattpad hesabım: cetinhusna Takip ederseniz çok mutlu olurum.
448 syf.
10/10 puan verdi
·
Beğendi
Rüzgara Dokunmak
Okurken şoke olduğum bir kitap. Bir yandan şaşırıp bir yandan da meraklandıran bir kitap. Aslında günümüzde ki olayları anlatıyor. Rüzgar gücüne hayran olduğum karakterlerden biri. Psikolojik kitap seviyorsanız okuyun. Tekrar tekrar okuduğum nadir kitaplardan biri.
K. Kübra Berk
K. Kübra Berk
Rüzgara Dokunmak
Rüzgara Dokunmak
Rüzgara Dokunmak
Rüzgara DokunmakK. Kübra Berk · Ephesus Yayınları · 20202,522 okunma
Hayatımız çok garipti..
"O benim parmaklarım değdi diye kendi saçını kesmişti.. Bense o dokunsun diye saçlarımı kestim..." . . .~Beylerbeyi Hazerani~
Reklam
Şimdi ben wattpadde bir kitap yazıyorum. Başrol kadın karakterin en yakın arkadaşını seçemedim ve sizden fikir istiyorum. Kız böyle pozitif, enerji dolu, arkadaş canlısı bir vibe vermeli bu arada. Benim bir fikrim var ama yine de size danışayım dedim. Sizce hangisi olsun?
362 syf.
·
Puan vermedi
·
7 günde okudu
Bir zamanlar en yakın arkadaşımla Wattpad hikayeleri okur hayaller kurardık. Bu kitap da okuduğum kitaplardan biriydi ki son zamanlarda bulma fırsatını yakaladım. Hazır karşıma gelmişken kitap olarak okumak istedim. İnsanın bazen nazik hikayelere ihtiyacı oluyor. Aşk her zaman her detayıyla yazılmadan da okunabilir. Kibar ve saf hali de hoş gelebilir. Bu naif aşk hikayesi yüzümde bir tebessüm bırakıyor :) önceki zamanlara geri dönüyorum. Artık aşkın ayaklar altına alındığı ya da basitleştirildiği hikayelerdense daha mesafeli, daha anlamlı kılınan hikayelerdeki hali bana hoş geliyor.
Sevgili Gelecekteki Kocam
Sevgili Gelecekteki KocamZeynep Değirmenci · Müptela Yayınevi · 2016146 okunma
·
Puan vermedi
Kitap çok sarıyor fakat Yaralasar kitabına benzerliği görülmeyecek gibi değil.”Kedicik” “Atalay”Masalın inatçılığı yinede en sevdiğim kitaplardan biri oldu…
Benimle Yan
Benimle YanBeyza Özaydın · Epsilon Yayınevi · 20191,587 okunma
Wattpad hesabımı takip etmeyi unutmayınn.
Reklam
Azalanlar | 30. Bölüm
“Minnet duygusu insana her şeyi yaptırır. En güzel yemeklerle besle, en kaliteli ipek çarşafların içinde uyut ki günü geldiğinde sana canlarını feda edecek kadar minnet duysunlar. İnsancıkların zaafıdır bu, biz insanlar anlayamayız.”
Azalanlar | 1. Bölüm
“Henüz ben de bir bütündüm; ama ufalanacaktım, kendimden azalacaktım.”
916 öğeden 1 ile 15 arasındakiler gösteriliyor.