Profil
Biri hayatımdan çıkmaya çalıştığında (⁠◕⁠ᴗ⁠◕⁠✿⁠) ( Aman incinmesin , aman beni kötü bilmesin,aman rahat etsin diye diye yıllarımızı su misali akıttık. Birazda insanlar bizi rahata erdirsin bizi incitmemeye çalışsın bakalım salağa yatmak, umursamaz olmak nasıl bir duygu tadalım dimi :D)
Evrenin istediklerinizi yerine getirmesi an meselesidir.
Sayfa 69 - ArtemisKitabı okuyor
Reklam
Benim hakkımda bilmeniz gereken bir şey var.Ben yeni yıla giremiyorum. Takvimsel olarak mecburen giriyorum elbette; kendi irademle, gece yarısına 10'dan geriye sayarak giremiyorum. Bu trajik iyimserlik bana göre değil. 31 Aralık akşamı 19.00 sularında eski yılı güle oynaya uğurlamaya başlıyorsunuz; aynı eğlence, üç kadeh sonra yani 00.00'dan itibaren yeni yılı karşılama neşesine dönüșüyor. Aynı gün içinde bir șeyle vedalaşıp yenisini kucaklamayı çocukluğumdan beri kafa karıştıricı buluyorum. Ne bu? Kral öldü, yaşasın yeni kral mı? Evet, belki de tam olarak bu.
Sayfa 21 - İlkay YıldızKitabı okudu
Zalimlere karşı çıkmak vicdanlı insanların görevidir o yüzden vicdanımızı hiç kaybetmeyelim. Gazze'yi gündemden düşürmeyelim. Boykota devam, elimizden ne geliyorsa yapalım...
"Eğer kafa yoksa, kalp, kötü bir danışman olabilir...”
Reklam
208 syf.
7/10 puan verdi
·
19 saatte okudu
Yeni Yıl Dileği - Nvrzd İnceleme
Debbie Macomber şaşırtmamış. Tüm kitapları gibi mutlu sonla biten gençlik aşk hikayesi, yılbaşında okumak için almıştım ama bu kitap 20-22 yaşına kadar okunmalı bence:) klasik bir gençlik yılbaşı romantik komedisi tadında
Yeni Yıl Dileği
Yeni Yıl DileğiDebbie Macomber · Epsilon Yayınları · 2022246 okunma
“Bütün umudum kendimde” Montiagne
Her şeyden kurtul Yeni sade güçlü sessiz bir yaşam
Harika
Çünkü deliliğimin içinde memnunum Çünkü bunu benim yaptığım asla bilinmeyecek Çünkü ciddi anlamda hastayım Çünkü bu durumdaki tek kişi ben değilim Frankenstein'ın bugüne kadar okunuyor olması herkesin bilim adamında ve canavarda kendinden bir parça bulduğundandır.
Sayfa 143Kitabı okudu
Reklam
“Bense “gücümle” baş başa kalıp gözlerimi tavana dikiyorum.”
Lâf yetiştirme, kendini yetiştir ve geliştir: Kendisini yetiştirmekle ve geliştirmekle meşgul olan kimsenin, başkalarını eleştirmeye ve karalamaya yeterli vakti de olmaz zamanı da. Çünkü bu kimse, neslini ihyâ, inşâ ve imâr etmek için nefsini ikâz, irşat ve ıslah ile meşguldür.
1.500 öğeden 1 ile 15 arasındakiler gösteriliyor.